reklama

Kto wygra październikowe wybory? [SONDA]

Polityka, Wiadomości, 29.09.2023 19:15,
Wybory parlamentarne już za niespełna 2 tygodnie.
Kto wygra październikowe wybory? [SONDA]
6Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę, 15 października. W okręgu obejmującym powiaty wadowicki, oświęcimski, suski, myślenicki i chrzanowski wybranych zostanie 8 posłów i 1 senator. Konkurencja o parlamentarne mandaty jest spora - o mandat poselski ubiega się 110 osób, a senatorski 5 osób.

PiS wygra po raz trzeci z rzędu, a może demokratyczna opozycja przejmie władzę?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 30.09.2023 17:25

@kamil zmniejsz działkę!

tomekх, 30.09.2023 17:23

@Nostradamus ale za to Niemiecki Pan będzie zadowolony bo nędzarze z Polski przyjadą zapie...... przy szparagach itd.

Nostradamus, 30.09.2023 12:48

Jedno jest pewne. Jak PO wygra wybory to do roku zlikwiduje 800+, 13 i 14 emeryturę , podniosą wiek emerytalny do 67 lat , sprywatyzują lasy, zlikwidują barierę z Białorusią, przyjmą ze 100 tys migrantów ( teraz robią aferę z nielegalnych 250 wiz ). Zaczną układać się z Rosją i Niemcami. Na koniec zwalą wszystko na PiS że przez 8 lat doprowadził kraj do bankructwa . I znowu usłyszymy " piniędzy nie ma i nie będzie". A zwykły szary człowiek będzie się bał wyjść po zmroku z domu bo na ulicach będzie rozbój , przestępczość i gwałty.

rumcajs, 30.09.2023 12:29

Czwarta droga jak coś - ugrupowanie, które chce zlikwidować gotówkę i wprowadzić CBDC - jak ktoś nie wie co to to polecam zapoznać się.

Koniczynka, 30.09.2023 07:39

Bardzo mądra wypowiedź tego ostatniego Pana. W sejmie mamy zawodowych p osłów. Chodzące trupy jak Kaczyński Macierewicz Terlecki Gliński. Rudy Tusk udający Polaka. Trzecia droga z celebrytą Hołownią. Kukiz niby mądrze gadał czasami, ale jako poseł jest zerem. PiS co by tu nie powiedzieć obsada stanowiska swoim ludźmi, ale jako jedyna partia daje też zwykłym ludziom... a za platformy kompletnie nic nie było. Wszyscy byli skorumpowani, Tusk w jednym tygodniu udawał Niemca a w drugim Ruska. Więc na koalicję obywatelską nie wolno głosować. To samo Kosiniak z trzeciej drogi, on rządził z rudym fałszywym Tuskiem. A kto wygra... okaże się 15 października o godzinie 21.00

kamil, 30.09.2023 04:09

Setki afer PiS, nie na 10 tys zł, nie jakieś tam ośmiorniczki tylko dziesiątki i setki milionów transferowane z budżetu państwa na różne fundacje, organizacje, projekty typu willa plus, w której później mieszka sobie prywatnie pisowiec z rodziną itd. Zatrudnianie członków rodziny mentalnie nie przygotowanych i nie wykształconych i bez doświadczenia na placówkach dyplomatycznych, w spółkach skarbu państwa itd. Niszczenie państwa i instytucji państwowych. Sprzedaż polskich wiz tysiącom migrantów że aż USA i Niemcy wszczęły dochodzenia. Wszędzie gdzie się pojawią pisowcy jest smród i obciach, a niektórzy nadal chcą na nich głosować. Ludzie przeczytajcie coś, dowiedzcie się jak jest naprawdę i przestańcie wierzyć w tą pisowską propagandę z TVP.