reklama
reklama

Pawbol rozbuduje zakład

Gospodarka, Wiadomości, 06.10.2022 11:46, INFORMACJA PRASOWA
Firma PAWBOL po raz kolejny otrzymała od Krakowskiego Parku Technologicznego ulgę podatkową na inwestycje.
Pawbol rozbuduje zakład
Pawbol od ponad 30 lat działa w branży elektrotechnicznej na rynku krajowym i międzynarodowym. Działalność firmy obejmuje produkcję komponentów oraz produktów przeznaczonych do elektryki i elektroniki oraz ich sprzedaż na rynki krajowe i zagraniczne.


Teraz firma realizuje w strefie ekonomicznej w Zatorze kolejną inwestycję - rozbudowę zakładu. W komunikacie KPT informuje, że dzięki przyznanej uldze podatkowej i rozbudowie zakładu w Zatorze firma planuje szybkie poszerzanie oferty asortymentowej i zdobywanie kolejnych rynków zbytu.

- Firma wybuduje nowe hale produkcyjne i magazynowe na terenie strefy ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego. Dodatkowo PAWBOL planuje rozszerzenie parku maszynowego oraz unowocześnienie infrastruktury, co bezpośrednio wpłynie na optymalizację i automatyzację procesów produkcyjnych oraz magazynowych, tym samym zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. Przedsiębiorca zadeklarował koszty inwestycyjne w wysokości ponad 25 milionów złotych - informuje Krakowski Park Technologiczny.

źródło: Krakowski Park Technologiczny
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy