reklama

Poszukiwany listem gończym 47-latek zatrzymany w sąsiednim województwie

Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2022 08:15,
Mężczyzna zmienił miejsce pobytu, ale to nic nie dało.
Poszukiwany listem gończym 47-latek zatrzymany w sąsiednim województwie
Sąd Rejonowy w Cieszynie wydał list gończy za 47-letnim mężczyzną, który mieszkał w przeszłości na terenie powiatu suskiego.

Mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy przez wymiar sprawiedliwości. Pomimo, że został skazany na pół roku odsiadki to zlekceważył sądowy wyrok. Kolejne wystawiane przez sąd wezwania do wstawiennictwa w zakładzie karnym na nic się zdały, dlatego też Sąd Rejonowy w Cieszynie wystawił za mężczyzną list gończy, a sprawą poszukiwań zajęli się suscy kryminalni z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób.

Policjanci ustalili, 47-latek przebywa na terenie śląska. Dalsze policyjne ustalenia doprowadziły do samego centrum Bielska Białej gdzie na terenie miasta 47-latek został namierzony i zatrzymany przez kryminalnych. Mężczyzna został przewieziony przez policjantów do zakładu karnego, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe pół roku.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy