reklama
reklama

Nowy inwestor w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 07.03.2019 16:00, PG

Znamy pierwszą firmę, która będzie inwestowała w andrychowskiej strefie ekonomicznej. Inwestor działa w branży meblarskiej.

Nowy inwestor w Andrychowie

Jak już pisaliśmy w andrychowskim magistracie odbył się pierwszy przetarg na sprzedaż działek w strefie ekonomicznej w Andrychowie. Przetarg został przeprowadzony w formie licytacji, którą wygrała firma Kasprzak TJ s.j. z Krakowa, działająca w branży meblarskiej.

Ponad 1,5 ha sprzedano za 2 mln zł. W przyszłym tygodniu nastąpi oficjalne podpisanie umowy kupna-sprzedaży.

Ostatnio magistrat ogłosił kolejne przetargi na działki w strefie. Licytacje odbędą się kolejno:

- 15 kwietnia

- 14 maja

- 14 maja

W strefie mogą zostać ulokowane mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które wybudują budynki i/lub obiekty budowlane przeznaczone na działalność produkcyjną i usługową, bez możliwości lokowania obiektów mieszkaniowych, turystycznych oraz handlowych.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Izik, 07.03.2019 21:39

@referendum. Wierzysz w to co piszesz ???

referendum, 07.03.2019 17:41

Fajnie. Autentycznie. Po tym jak cena basenu krytegio wzrosła o 18 mln, doatcja spadła do zera, a Żaka cece nowej instytucji na 54 osoby (za podatników ma się rozumieć) przyda się każdy grosz. Może dzięki takim rzeczom ceny śmieci nie podskoczą u nas za jakiś czas do 30 złotych?