Fotografia i film Adam Ochocki

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.03.2019 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Fotografia i film Adam Ochocki
Witajcie.

Zapraszam was do zapoznania się z moimi pracami foto i wideo. Od kilkunastu lat staram się upamiętniać chwilę dla was na fotografii oraz filmie. Wykonuje fotografie rodzinne, narzeczeńskie, dziecięce i przede wszystkim ślubne.
Podczas ślubów staram się pracować dyskretnie i z wyczuciem. Zawieranie małżeństwa to początek ekscytującej drogi w nieznane.

Jaka powinna być fotografia, którą przechowamy w pamięci i albumie na lata? Prosta.
Przyciągająca uwagę, pełna emocji, klarowna w treści, elegancka, nawet jeśli ociera się o banał.
Reportaż ślubny opowiadający historię Waszego wyjątkowego dnia to coś więcej niż tylko piękne fotografie - to zatrzymane na nich emocje do których powrócicie przeglądając karty ze zdjęciami.

Film ma być taki jaki sobie wymarzycie, zawierający to co ważne dokumentujący wasz najważniejszy dzień. Niekonwencjonalne czołówki i zakończenia.

W ofercie fotoksiążki, fotoalbumy tradycyjne, czy też nowoczesne pudełka ze zdjęciami. W zestawie film na dvd, pendrivie, foto w ramce dla rodziców w ramkach, mini albumach. Fotoobrazy, zdjęcia na szkle.

Do filmowania używam nowoczesnych stabilizatorów flycam, kran kamerowy czterometrowy.

Mieszkam w Sułkowicach, ale wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski.
Chętnie wybiorę się z Wami w świat, gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać.

Już w marcu zapraszam wszystkich chętnych na targi ślubne w Park Hotel Łysoń. 17 marca w Inwałdzie na głównej sali stoisko 31.
Dla zwiedzających niespodzianki i specjalne vouchery rabatowe.

Przy podpisaniu umowy na targach niespodzianka.

Pozwólcie mi wziąć udział w początku Waszej podróży przez życie.

Adam Ochocki
admont2 foto video
tel. 668303163
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy