reklama
reklama

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Kętach

Gospodarka, Wiadomości, 03.04.2023 10:00, INFORMACJA PRASOWA
Tym razem powstanie 40 nowych mieszkań.
Nowa inwestycja mieszkaniowa w Kętach
Pod względem rozwoju komercyjnego rynku mieszkaniowego Kęty w ostatnich latach zdecydowanie wiodą prym w regionie, w porównaniu do sąsiednich podobnej wielkości miast.

W maju tego roku rusza kolejna inwestycja. Czy to oznacza koniec kryzysu na rynku nieruchomości?

Osiedle Nowe Miasto to kompleks kilkudziesięciu mieszkań, które powstaną w dobrej lokalizacji przy ulicy Spacerowej w Kętach. Łącznie wybudowanych zostanie tam 40 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od najmniejszych mieszkań inwestycyjnych poniżej 40m2, do dużych mieszkań rodzinnych powyżej 50m2.

Jak dowiadujemy się od inwestora, spośród 40 dostępnych mieszkań, 14 zostało już zarezerwowanych przez nabywców. Więcej o tej inwestycji na stronie: https://osiedlenowemiasto.pl/

Inwestor to grupa K&G mająca w swoim dorobku takie inwestycje jak: Zielone Tarasy w Kętach czy Parkowe Wzgórze w Czechowicach-Dziedzicach.

foto: materiały inwestora
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy