Nowa galeria w Choczni? Pytamy mieszkańców o zdanie [SONDA]

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 12.10.2017 20:00, DK
W Choczni, przy trasie Andrychów - Wadowice, ma powstać nowa galeria handlowa. Pytamy co mieszkańcy sądzą na ten temat
Nowa galeria w Choczni? Pytamy mieszkańców o zdanie [SONDA]

Ma to być galeria z „prawdziwego zdarzenia” - z punktami gastronomicznymi, sklepy odzieżowymi i nie tylko, a także duże centrum „fitness”.

Galeria będzie usytuowana tuż za stacją paliw Orlen w Choczni, przy DK 52.

Czy galeria sprawi, że powiat wadowicki zacznie się dynamicznie rozwijać? Przekonamy się już wkrótce. W oczekiwaniu na szczegóły dotyczące inwestycji, zapytaliśmy mieszkańców Andrychowa oraz Wadowic co sądzą o tym pomyśle.

Zobaczcie naszą sondę


foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Annek, 13.10.2017 11:46

Niech coś się w końcu dzieje, wolny rynek.

Mario82, 12.10.2017 18:11

heh, przynajmniej nie będę musiał dymać do bielska do kina

Sylwka, 12.10.2017 17:47

Niezła opcja, będzie gdzie spędzić deszczowe popołudnia, które już wkrótce.

MINIKA, 12.10.2017 16:13

A ja tam się cieszę, w końcu nie będę musiała tracić nie wiadomo ile czasu na długie dojazdy do Bielska, żeby kupić jakieś normalne ciuchy i będę miała więcej czasu dla dzieciaków, NICE :)

Betty, 12.10.2017 16:07

W Kętach otworzyli niedawno galerie. Chciałam ostatnio kupić coś w drogerii i akurat byłam przejazdem w Ketach. Poza rosmannem w tej galerii NIGDZIE nie ma czynnej drogerii z przyzwoitymi kosmetykami. W rynku urząd kilka banków i puste okna... i apteki. Bida z bryndza. Zatem na rynku zrobić parking albo najlepiej centrum przenieść pod galerie. Galeria w Choczni dorżnie resztę sklepików w Andrychowie i w Wadowicach.