Uwaga! Wielbłąd na drodze [VIDEO] AKTUALIZACJA

, Na sygnale, Wiadomości, 12.10.2017 11:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
Tego jeszcze nie było w naszych okolicach.
Uwaga! Wielbłąd na drodze [VIDEO] AKTUALIZACJA

Wielbłąda na drodze krajowej nr 44 w okolicach Zatora nagrał w środę (11.10) jeden z kierowców. Zwierzę uciekło z cyrku, który rozbił się w okolicy.

Na razie brak informacji, czy wielbłąda udało się złapać.

Zobaczcie nagranie.Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze ustalili, a następnie nałożyli mandat karny na przedstawiciela cyrku, w związku z nie zachowaniem środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Wielbłąd, który uciekł pracownikom cyrku, wybrał się na spacer drogą krajową nr 44 biegnącą z Zatora do Oświęcimia.


W rozmowie z przedstawicielem cyrku policjanci potwierdzili ucieczkę zwierzęcia, które przez kilkanaście minut pozostawało na wolności, a następnie zostało schwytane przez pracowników cyrku. W związku z tym, że policjanci nie otrzymali żadnego zgłoszenia od kierowców, ani mieszkańców, aby zwierzę dokonało jakichkolwiek uszkodzeń, na przedstawiciela cyrku nałożyli mandat karny za nie zachowanie nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.
Na uwagę zasługuje również fakt, że pomimo tego, iż wielbłąd wbiegł na drogę krajową przy dużym natężeniu ruchu, kierowcy w porę zauważyli zagrożenie, więc nie doszło do jego potrącenia.


źrodło: youtube/policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy