reklama

Nowa Biedronka w regionie?

Gospodarka, Wiadomości, 11.08.2021 10:24, eł

Trwa budowa przy samej granicy Suchej Beskidzkiej.

Nowa Biedronka w regionie?

Jak już pisaliśmy, w Suchej Beskidzkiej rusza budowa centrum handlowego, w którym będzie działał między innymi Lidl. Supermarket innej sieci powstaje najprawdopodobniej tuż poza granicą tego miasta, w Zembrzycach.

Od około dwóch tygodni przy drodze krajowej nr 28 w Zembrzycach, pomiędzy znajdującą się tam stacją paliw a firmą transportową Beskidus, powadzone są prace budowalne. Na razie związane tylko z utworzeniem zjazdu z krajówki i drogi poza jej obrębem. Jednak wedle nieoficjalnych informacji powstaje tam nowy sklep Biedronka.

Biuro prasowe tej sieci jeszcze nie potwierdza tych wiadomości, argumentując, że nie zawiadamia o planach związanych z tworzeniem kolejnych marketów, a jedynie o ich otwarciu. Ale Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej wydało niedawno pozwolenie na budowę sklepu sieci Biedronka.


Foto: media.biedronka.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy