reklama
reklama

Nadzór Budowlany ponownie zajmuje się sprawą nadajnika w Rzykach

Gospodarka, Wiadomości, 23.07.2021 20:30, PG
Czy nadajnik zostanie wyłączony?
Nadzór Budowlany ponownie zajmuje się sprawą nadajnika w Rzykach

W miejscowości Rzyki działają dwa nadajniki – jeden sieci Play na os. Kierczaki w Rzykach, a drugi sieci Orange w okolicy cmentarza.

Wobec budowy pierwszego toczy się opisywana przez nas batalia sądowa pomiędzy okolicznymi mieszkańcami a władzami, które wydały pozwolenie na budowę stacji bazowej. Podczas ostatnich rozpraw sądowych, Wojewódzki Sąd Administracyjny stanął po stronie mieszkańców i uchylił zaskarżoną decyzję wojewody oraz starosty o nieuchylaniu pozwolenia na budowę.

Z informacji uzyskanych w Starostwie Powiatowym w Wadowicach, sprawę nadajnika w Rzykach prowadzi obecnie Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, który w dniu 17 czerwca 2021 roku wszczął postępowanie z urzędu w sprawie robót budowlanych związanych z budową stacji bazowej.

Jak się dowiadujemy, działalność drugiego nadajnika w Rzykach – tego koło cmentarza – też jest zagrożona. Trwa tam sprawa o odszkodowanie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.07.2021 06:34

już w krótkiej przyszłości (...) halo halo ha.......lo ha.......lo, no nic nie słyszę mam słaby zasięg, h............a....... lo pip pip pip pip pip pip (...)