reklama
reklama

Mało planowanych wyłączeń prądu, ale usuwanie awarii potrwa nawet do wtorkowego wieczoru

Gospodarka, Wiadomości, 01.04.2024 20:18, eł
Wichura mocna dała się we znaki.
Mało planowanych wyłączeń prądu, ale usuwanie awarii potrwa nawet do wtorkowego wieczoru

W Święta Wielkanocne w całym regionie mieszkańcom mocno dała się we znaki wichura, która łamała konary, a nawet całe drzewa, zrywała banery i uszkodziła wiele linii energetycznych. Awarii prądu jest bardzo dużo na terenie całego powiatu wadowickiego i suskiego, trochę również w oświęcimskim.

Jest ich taka ilość, że spółka Tauron Dystrybucja nawet już nie wyszczególnia, w których miejscowościach do nich doszło. Podaje jedynie komunikat, że usuwanie awarii może potrwać nawet do godziny 20.00 jutro, czyli 2 kwietnia. Podkreśla również, iż z powodu dużej liczby awarii czas oczekiwania na połączenie z konsultantem pod nr tel. 991 jest wydłużony.

Natomiast planowanych wyłączeń energii elektrycznej będzie w najbliższych dniach niewiele i dojdzie do ich tylko w kilku miejscowościach powiatu suskiego oraz w Podolszu w powiecie oświęcimskim. Szczegóły podajemy w tabelach.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy