reklama
reklama

Mało marketów w Andrychowie? Powstaje kolejny!

Gospodarka, Wiadomości, 09.05.2022 10:10,
Za kilka miesięcy będzie gotowy.
Mało marketów w Andrychowie? Powstaje kolejny!

Ostatnie lata to czas ekspansji supermarketów w Andrychowie: powstały m.in dwa Dina, Netto, Lidl. Do tego markety budowlane: PSB Mrówka, Leroy Merlin i cała Galeria Andrychów. Właśnie budowany jest kolejny market spożywczy. Tym razem przy ulicy Batorego w Andrychowie. Powstaje tam supermarket sieci Dino. Budowa dopiero się rozpoczyna, a sądząc po tempie, w jakim powstają markety tej sieci, nowy sklep przy ulicy Batorego otwarty zostanie za kilka miesięcy.

Dino Polska S.A. otwiera coraz więcej supermarketów w całym kraju. W pierwszej połowie 2021 roku rozpoczęło działalność aż 150 nowych. W sumie pod tym szyldem końcem czerwca działało w Polsce 1622 marketów.

Dino ma już w Andrychowie dwa markety, wybudowane w ostatnich latach: przy ul. Powstańców Warszawy oraz Żwirki i Wigury.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy