reklama
reklama

Koniec wypadków i kolizji przed Biedronką w Inwałdzie? Będą zmiany w tym miejscu

Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2024 13:56, red
Wygląda na to, że zarządca drogi zaczyna wyciągać wnioski z często powtarzających się zdarzeń w tym miejscu.
Koniec wypadków i kolizji przed Biedronką w Inwałdzie? Będą zmiany w tym miejscu

Niedawno w Inwałdzie w rejonie marketu Biedronka doszło do kolejnego wypadku – tym razem tragicznego w skutkach. Przechodzący w miejscu niedozwolonym pieszy został śmiertelnie potrącony przez samochód.

Trudno zliczyć wszystkie kolizje i wypadki, do których doszło w ostatnich latach w tym miejscu. Wygląda na to, że zarządca drogi zaczyna wyciągać wnioski z ciągle powtarzających się zdarzeń drogowych na tym odcinku. Kilka dni temu informowaliśmy, że w Inwałdzie przy krajówce ma powstać nowy chodnik.


W piątek (12.01) – jak informują urzędowe Nowiny Andrychowskie – w magistracie w Andrychowie odbyło się spotkanie burmistrza Tomasza Żaka z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Ustalono, że jezdnia w okolicach marketu będzie poszerzona i wykonany zostanie „lewoskręt” od strony Andrychowa. Jak poinformowano po spotkaniu, inwestycja ma być wykonana "w trybie pilnym".
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy