Kończą budowę ścieżek. Kierowcy proszeni o parkowanie w innym miejscu

, Gospodarka, Wiadomości, 24.09.2019 09:00,
Ważna informacja dla kierowców
Kończą budowę ścieżek. Kierowcy proszeni o parkowanie w innym miejscu
Zakład Gospodarki Komunalnej rozpoczyna dziś układanie specjalnej nawierzchni na nowych ścieżkach rowerowych przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Prace potrwają do piątku, ale ZGK ma w związku z tym wielką prośbę do wszystkich kierowców: aby w tych dniach nie parkowali swoich samochodów na ścieżkach.

Pozostawione na ścieżkach samochody utrudnią i opóźnią przeprowadzenie prac.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jepetto, 24.09.2019 15:10

Nie szarpmy tzw. struny. Szkoda że nie budujemy obiecanych ścieżek rowerowych.

",,**,,", 24.09.2019 14:54

Parkowanie na ścieżce rowerowej to mandat 100-300zl. Pytanie gdzie jest policja i straz miejska???

",,**,,", 24.09.2019 14:35

Jaki apel ZGK a gdzie jest policja i straz miejska??? Stoja codziennie na ścieżkach rowerowych jedni i ci sami kierowcy. Po polozeniu czerwonego asfaltu wzywac non stop policje niech daja mandaty!!!!! Zreszta zrobia żywopłot to parkować sie nie da!!!!!! Debilu [email protected] czemu piszesz nie na temat????????

",,**,,", 24.09.2019 14:33

Jaki apel ZGK a gdzie jest policja i straz miejska??? Stoja codziennie na ścieżkach rowerowych jedni i ci sami kierowcy. Po polozeniu czerwonego asfaltu wzywac non stop policje niech daja mandaty!!!!! Zreszta zrobia żywopłot to parkować sie nie da!!!!!!

budyn77, 24.09.2019 11:18

Lemingi z PO nie wiedzą co to obwodnice, ścieżki rowerowe, opieka całodobowa, gminne żłobki, domy seniora, nowoczesne targowisko, nowoczesne korty, gminny ZOZ, nowoczesne hale sportowe, nowoczesne korty, kino cyfrowe itd. bo tego w Andrychowie nie ma i długo nie będzie... W sąsiednich mniejszych miastach już dawno to wszystko jest...

jolk, 24.09.2019 09:17

To nie ,,zamierzchłe czasy' tylko wyborcy piss, bo są pierwszego sortu i mogą łazić jak się podoba bo kto im podskoczy.

Aniaseniorka , 24.09.2019 08:55

mieszkam w Andrychowie od niedawna , chociaż właściwie wróciłam na "stare śmieci " Dla zdrowia i oszczędności czasu staram poruszać się na rowerze , co do tej pory robiłam w innym mieście codziennie . Ucieszyłam się jak zobaczyłam na Włókniarzy fantastyczną ścieżkę rowerową , można na zakupy rowerkiem , na basen , dla zdrowia też krótka jazda zwłaszcza w moim wieku , i ........po kilku jazdach ogromne rozczarowanie .Stwierdzam , że część mieszkańców Osiedla mentalnie dalej znajduje się w " mrokach średniowiecza . Dlaczego ja jadąc po ścieżce rowerowej musiałam się co parę metrów zatrzymywać bo jakaś grupka pań lub mieszane towarzystwo stało dokładnie na środku ścieżki i plotkowało ? Na zwrócona grzecznie uwagę , aby stanęli sobie na chodniku a nie na ścieżce - usłyszałam : a niech se jedzie ulicą , chodnik jest dla ludzi a nie dla rowerów / i to była najbardziej kulturalna odzywka :( / . Odechciało mi się już "rowerowania " Smutne , że mój Andrychów w którym się urodziłam , chodziłam do szkół - w dużej części mieszkańców pozostał mentalnie w zamierzchłych czasach .