reklama

Kolejny blok mieszkalny powstanie w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 22.06.2023 13:30, eł

Będą w nim mieszkania o powierzchni od 42 do 64 m kw.

Kolejny blok mieszkalny powstanie w Andrychowie

W Andrychowie jak grzyby po deszczu wyrastają nowe wielorodzinne budynki mieszkalne. Kolejny powstanie przy ulicy Żwirki i Wigury, aczkolwiek nie w tej okolicy, gdzie znajdują się bloki Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Inwestycja realizowana jest przy początkowym odcinku ulicy, blisko drogi krajowej nr 52. Blok nie będzie zlokalizowany bezpośrednio przy Żwirki i Wigury, lecz pomiędzy tą ulicą a Fabryczną. Pod tekstem pokazujemy na mapie jego lokalizację.

Blok powinien być gotowy za rok. Znajdzie się w nim 36 mieszkań o powierzchni od 42 do 64 m kw. Te na parterze mają być wyposażone w ogródki. Mieszkania na pierwszym piętrze będą miały balkony, a te na drugim dodatkowo antresole zlokalizowane na poddaszu.

Miejsca postojowe dla części lokali mieszkalnych znajdą się w garażu podziemnym. Pozostałe będą na zewnątrz, przed budynkiem. Inwestycję pod nazwą Kameralne Żwirki realizuje spółka z o.o. Elewax.

Wizualizacje i foto: Facebook/Kameralne Żwirki, mapa: Google Maps


Zobacz także: Nowa inwestycja mieszkaniowa w Andrychowie. Apartamenty Starowiejska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 22.06.2023 19:14

(╭☞•́⍛•̀)╭☞Znowu Socjalny dla psycholi sierot i co jeszcze musi być patrol monitoring 24h przy takich okazach