reklama
reklama

Kolejna szkoła zrobiona. Teraz pora na SP nr 5?

Gospodarka, Wiadomości, 24.08.2021 08:25, red
Zakończył się remont elewacji na kolejnej szkole w gminie Andrychów.
Kolejna szkoła zrobiona. Teraz pora na SP nr 5?
Tym razem w ostatnich miesiącach prace wykonano z Zespole Szkół w Rzykach. Placówka po remoncie prezentuje się okazale. Kosztowało to 948 tys. zł.

To już przedostatnia szkoła w gminie Andrychów wymagająca remontu elewacji i docieplenia. Na sam koniec została Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie, w której elewacja ma zostać wykonana do 2023 roku. Być może wcześniej, jeśli gminie uda się pozyskać finansowanie.

W Andrychowie nie brak opinii, że andrychowska "Piątka" remontowana będzie na sam koniec, bo pracuje w niej radny Krzysztof Kubień, główny krytyk burmistrza Tomasza Żaka.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega, 24.08.2021 21:01

A w jakiej to "Wy jako strona żyjecie epoce ? " Niech ten pismak co pisał tą wiadomość, dobrze pozna Gminę Andrychów zdjęcie drugie nie jest z Rzyk, tylko ze świata................... takkie to Wasze pismactwo