reklama

Kolejka na otwarciu nowego marketu w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 20.01.2022 07:40, red
Kolejny supermarket w Andrychowie otwarty - tym razem Lidl.
Kolejka na otwarciu nowego marketu w Andrychowie

Miłośnicy zakupowych okazji mają ostatnio w Andrychowie spory wybór. W Galerii Andrychów otwierało się dużo nowych sklepów, a praktycznie każdy oferował jakieś cenowe atrakcje na początek.

Aby złapać jakąś super okazję wprost z gazetki reklamowej często trzeba być pierwszym. Tak było w czwartek (20.01) rano. Punktualnie o godzinie szóstej rano w galerii otwarty został market Lidl – pierwszy sklep tej sieci w Andrychowie. W długiej kolejce przed drzwiami czekało na ten moment kilkadziesiąt osób.

Lidl to już kolejny supermarket spożywczy otwarty w ostatnich kilkunastu miesiącach w Andrychowie. Wcześniej otwarte zostały dwa markety Dino w Andrychowie, Biedronka w Inwałdzie, Netto (w dawnym Tesco) w Andrychowie. Marketów spożywczych w Andrychowie i okolicach nie brakuje, a - jak się dowiadujemy - są plany na budowę kolejnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ninazkwidzynia, 21.01.2022 17:16

też chciałabym iśc do galerii , nigdy jej nie odwiedziłam bo są przystanki na ul. przemysłowej ale nie ma rozkładu jazdy , niewiadomo po co stoją przystanki skoro zaden autokar tamtedy nie przejeżdza,tylko osoby majace samochód kupują w lidlu i galerii