reklama

Duży sklep znika z Andrychowa. Będą wyprzedaże

Gospodarka, Wiadomości, 19.01.2022 08:25, red
Wygląda na to, że pojawienie się marketów PSB Mrówka i Leroy Merlin w Andrychowie już powoduje pewne przemeblowania na rynku handlowym w Andrychowie.
Duży sklep znika z Andrychowa. Będą wyprzedaże

Wiadomo, że w najbliższym czasie zamknięty zostanie andrychowski salon TGS Salony Łazienek, który działać ma tylko do końca lutego. Jak się dowiadujemy, przyczyniły się do tego nie tylko rosnąca w siłę konkurencja i przepływ klientów, ale też rosnące ceny energii.

TGS Salony Łazienek to działająca od 30 lat firma dysponująca ponad 20 salonami sprzedaży w województwach śląskim i małopolskim. Od wielu lat w naszym regionie sklepy tej marki znajdują się w Andrychowie, Kętach i Wadowicach.

Z powodu likwidacji andrychowskiego salonu, w najbliższym czasie mieszkańcy mogą liczyć w sklepie na wyprzedaże. Rabaty sięgają do nawet -70%.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 19.01.2022 17:37

"Biurokracja to forma ustrojowa oparta na pracy biur, których funkcjonariusze (urzędnicy) – zamiast realizować interes publiczny – realizują interes własny." A. Pawłowska

oshin22, 19.01.2022 14:00

Tomasz Ż - jeździsz tam - koło samolotu? - tankujesz na BP? albo jedziesz po Traugutta ? Pomyśl proszę o tych ludziach... o tych mieszkańcach gminy/wyborcach i o Waszych nagrodach w UM ....eh....

Jeremiasz, 19.01.2022 12:40

To dopiero początek końca, a za wszystko odpowiedzialny jest burmistrz który powinien stanąć przed sądem za doprowadzenie do takiego stanu, zadłuża gminę, zwiększa zatrudniania w administracji, sukcesywnie doprowadza do upadku interesów tych że mieszkańców. Sprzedał własnych mieszkańców, ten człek jest wstydem i hańbą dla gminy.

Bea, 19.01.2022 10:46

Może władze miasta będą na uroczystym zamknięciu ? Przemówienia kwiaty ! Odliczcie sobie likwidowane miejsca pracy od tych które powstały .

Zibi33, 19.01.2022 10:09

Pojawienie się wielkopowierzchniowych sklepów z kapitałem zagranicznym powoduje likwidację rodzimego handlu i tyle w temacie. Nie jest to żadne przemeblowanie tylko po prostu Polacy zamykają interesy.