reklama

Kaufland też otwarty w niedziele

, Gospodarka, Wiadomości, 01.10.2021 14:25, red
Obowiązujący od kilku lat zakaz handlu w niedziele to już fikcja.
Kaufland też otwarty w niedziele

Po marketach sieci Biedronka, Lidl i innych, teraz w niedziele czynny jest również Kaufland w Andrychowie. To już wielki sklep. Kaufland w Andrychowie w niedziele czynny jest w godzinach 9:00 - 20:00.

Umożliwiło to uruchomienie w markecie placówki pocztowej. Podobnie jest w większości marketów tej sieci w Polsce.

- Wdrożenie usług pocztowych pozwala sklepom na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe, niezależnie od wielkości placówki – taką funkcję mogą pełnić zarówno sklepy osiedlowe, jak i duże dyskonty czy hipermarkety – czytamy w komunikacie firmy Kaufland.

Wszystko wskazuje na to, że niedziele niehandlowe będą... handlowe w dużych marketach jeszcze przez kilka miesięcy. Na początku nowego roku ma wejść w życie nowelizacja ustawy o zakazie handlu w niedziele. Duży sklep będzie mógł być czynny w niedzielę pod warunkiem, że przynajmniej 50 proc. przychodów będzie pochodzić z działalności pocztowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 02.10.2021 13:38

https://www.money.pl/gospodarka/zakaz-handlu-uszczelniony-sejm-zdecydowal-w-sprawie-nowych-przepisow-6684264966613504a.html

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 02.10.2021 06:33

W taki sposób wyruchano PIS głęboko i penetrująco hahahah hihihihhi