reklama

ACS SERVICE - serwis sprzątający w Twoim domu i firmie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.10.2021 15:31,
ACS SERVICE - serwis sprzątający w Twoim domu i firmie
Jeśli poszukują Państwo fachowej i doświadczonej pomocy w porządkowaniu swoich mieszkań, domów, firm czy biur polecamy naszą firmę sprzątającą! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami. Świadczenia wykonujemy jednorazowo lub regularnie, zgodnie z ustaleniami.

Cena usługi uzależniona jest od metrażu, rodzaju czyszczenia i częstotliwości zleceń.

Nasza firma cieszy się zaufaniem i świetnymi opiniami świadcząc usługi noclegowe w Zagórniku w obiekcie Aloha Glamp. Czystość goście oceniają na 10/10, uznaliśmy, że pójdziemy krok w bok i zaczniemy świadczyć również usługi sprzątania, m.in w innych obiektach noclegowych. Sprawdź nas :)

Korzystając z naszych usług masz pewność, że usługa zostanie wykonana z największą starannością, przez uśmiechnięte, godne zaufania niekarane osoby z doświadczeniem.

Sprzątanie: domów, mieszkań, firm i biur, również po remontach, budowie, mycie okien.

Nasza siedziba znajduje się w Andrychowie, ale obszar na jakim działamy obejmuje również: Bielsko Biała, Wadowice, Kęty, Oświęcim, Żywiec, Sucha Beskidzka.

Wystawiamy faktury VAT.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 790 402 973


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy