reklama
reklama

Już w środę otwarcie nowego marketu Aldi w regionie

Gospodarka, Wiadomości, 09.10.2023 10:29, eł

To 276 sklep tej sieci w naszym kraju.

Już w środę otwarcie nowego marketu Aldi w regionie

Niedawno pisaliśmy, że otwarcie nowego marketu Aldi wybudowanego w Wadowicach nastąpi w październiku. Teraz znamy już dokładną datę. Sklep otworzy swoje podwoje przed klientami 11 października o 6.00. Będzie czynny do 22.00.

To już 276 market tej sieci w Polsce. Zlokalizowany jest przy ulicy Wojska Polska 1. Z okazji jego otwarcia zaplanowano specjalne promocje. Odzież i obuwie można będzie tam kupić z rabatem 25 %. W dniu otwarcia sklepu będzie też możliwość skosztowania produktów dostępnych tylko w sieci Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11.00 do 19.00. Co więcej, każdy klient, który w tym tygodniu zrobi w wadowickim Aldi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.

Łączna powierzchnia nowego marketu to około 1000 m kw., a pracuje w nim kilkanaście osób. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla dzieci. Otwarty będzie będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00.

Co ciekawe, nowy supermarket stoi bardzo blisko innego dyskontu, należącego do sieci Netto. Obydwa budynki w linii prostej dzieli odległość mniejsza niż 50 metrów. Kilkaset metrów dalej znajduje się również Biedronka. A zatem mieszkańcy najbliższej okolicy będą mogli wybierać, gdzie zrobić zakupy. Czy nowy sklep w tej lokalizacji przekona do siebie klientów?


Foto: materiały prasowe

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy