Jedyny szpital w regionie notowany w gronie 100 najlepszych w kraju

, Gospodarka, Wiadomości, 14.12.2018 11:30, red
Mimo panującej od lat kiepskiej sytuacji w służbie zdrowia, jest taki szpital w regionie, który od lat notuje całkiem niezłe wyniki.
Jedyny szpital w regionie notowany w gronie 100 najlepszych w kraju
Szpital w Suchej Beskidzkiej po raz kolejny został doceniony w rankingu „Bezpieczny Szpital Przyszłości – Ranking Szpitali 2018”, opracowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z dziennikiem „Rzeczpospolita”.

To była już 15. edycja tego rankingu i ponownie suska placówka zajęła dobre miejsce - Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej uplasował się na pierwszym miejscu w zestawieniu szpitali w Małopolsce.

- W ramach konkursowej TOP 100 – tzw.: „złotej setki” – szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych W SKALI KRAJU ZAJĘLIŚMY WYSOKIE 19. MIEJSCE, co oznacza, że w porównaniu do ubiegłorocznej edycji konkursu, w tym roku przeskoczyliśmy na szczeblach listy rankingowej o 1 miejsce w górę. Z kolei w ramach analizy placówek należących do Sieci Szpitali poziom II zajęliśmy 6. miejsce. MAŁOPOLSKI LIDER. Dwa słowa, za którymi kryje się bezcenna praca , zaangażowanie i poświęcenie personelu całego Szpitala... Jesteśmy dumni i zarazem wdzięczni z efektów codziennej pracy wszystkich pracowników naszego Szpitala, bo to właśnie dzięki nim osiągnęliśmy taki sukces – podkreślają w suskim szpitalu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy