reklama

8 nowych gabinetów specjalistycznych w Centrum Medycznym KĄCIK w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.12.2018 08:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Centrum medyczne ,,Kącik” w Andrychowie poszerza spektrum usług medycznych.
8 nowych gabinetów specjalistycznych w Centrum Medycznym KĄCIK w Andrychowie

Żyjąc stale w pośpiechu nie dbamy o swoje zdrowie tak jak powinniśmy. Doceniamy je dopiero wówczas, kiedy je tracimy. Wtedy szukamy doświadczonych, pełnych empatii lekarzy. Wybieramy ośrodki, które wskazują pacjenci jako godne zaufania. Należy do nich najdłużej działające w Andrychowie Centrum Medyczne ,,Kącik”.

CENTRUM MEDYCZNE ,,KĄCIK”

W samym centrum Andrychowa, przy ul. Rynek 26 A, od ponad 25 lat działa Centrum Medyczne ,,Kącik”, zapewniające profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną, diagnostykę i leczenie, w przyjaznej atmosferze. Mieści gabinety i pracownię USG, w których pracują doświadczeni i cenieni lekarze wielu specjalności. W tym samym budynku znajduje się też apteka oraz laboratorium medyczne.

Centrum medyczne ,,Kącik” to:

- 28 lekarzy specjalistów, psycholog i pedagog

- gabinety specjalistyczne: chirurgiczny, chirurgii onkologicznej, dermatologiczny, diabetologiczny, endokrynologiczny, ginekologiczny, internistyczny, kardiologiczny, laryngologiczny, lekarza rodzinnego, nefrologiczny, neurochirurgiczny, neurologiczny, ortopedyczny, pediatryczny, psychologiczny, pulmonologiczny, radiologiczny, reumatologiczny, terapeutyczny, urologiczny.

- wygodna rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 33 870 33 01, czynna w poniedziałki i wtorki w godzinach: 14.00 – 20.00 oraz w środy, czwartki, piątki w godzinach: 16.00 – 20.00.

- strona internetowa www.rynek26a.pl , która wkrótce rusza w nowej odsłonie. Na stronie będzie można znaleźć więcej informacji o wszystkich lekarzach oraz wygodną rejestrację online.

CO NOWEGO W CENTRUM MEDYCZNYM ,,KĄCIK”

Centrum, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych mieszkańców, cały czas się rozwija. Dba o nowoczesny sprzęt oraz o poszerzanie spektrum usług medycznych. Tylko w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. do grona lekarzy ,,Kącika” dołączy 8 specjalistów w zakresie ginekologii, chirurgii kręgosłupa, chirurgii onkologicznej, neurologii, radiologii i medycyny rodzinnej.

Gabinety ginekologiczne

W ostatnim okresie współpracę z Centrum Medycznym ,,Kącik” podjęło dwóch lekarzy ginekologów.

Lek. med. Tomasz Bieda, specjalista ginekolog położnik i ginekolog onkolog legitymuje się 25-letnią praktyką w prowadzeniu ciąży oraz diagnozowaniu i leczeniu chorób kobiecych, w tym chorób nowotworowych i stanów przednowotworowych. Pracował m.in. w Klinice Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Krakowie. Obecnie pełni obowiązki kierownika Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Wadowicach.

Lek. med. Jakub Źrebiec, który swoje doświadczenie zawodowe nabywa pracując m.in. w Szpitalu Wojewódzkim i w Klinice Galena w Bielsku – Białej, diagnozuje i leczy choroby kobiece w pełnym zakresie, prowadzi ciąże oraz wykonuje jakże ważne certyfikowane badania prenatalne USG.

Powiększenie zespołu chirurgów

Już w styczniu do zespołu lekarzy ortopedów Centrum Medycznego ,,Kącik” dołączy lek. med. Tomasz Wądek, ceniony specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się przede wszystkim spondyloortopedią, czyli chirurgią kręgosłupa, leczeniem operacyjnym metodami chirurgii mało inwazyjnej i tradycyjnej. Lek. med. Tomasz Wądek pracuje m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich.


Również w styczniu rozpocznie działalność gabinet chirurgii onkologicznej. Lek. med. Błażej Gasiński jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Koncentruje się przede wszystkim na chirurgii onkologicznej piersi (przeprowadza także zabiegi rekonstrukcyjne piersi), jak też laparoskopowej chirurgii nowotworów jelita grubego. Pan doktor pracuje w Beskidzkim Centrum Onkologii i Klinice Galena w Bielsku – Białej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (PTCHO) i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (ESSO)

Gabinet neurologiczny

Od grudnia, oprócz doświadczonej, dobrze znanej wszystkim andrychowianom doktor Marii Pietras, będzie można umówić się na konsultację do specjalisty neurologii lek. med. Joanny Okrzesik, pracującej na Oddziale Neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej. Z kolei specjalista neurolog, lek. med. Sebastian Mucha będzie wykonywał badania elektroneurografii (ENG) oraz elektromiografii (EMG), w tym m.in. badania w kierunku zespołu cieśni kanału nadgarstka. Doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób neurologicznych lek. med. Sebastian Mucha zdobywał w Klinicznym Oddziale Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

Gabinet lekarza rodzinnego

Również w grudniu rozpocznie działalność nowy gabinet lekarza rodzinnego. Lek. med. Jarosław Pędziwiatr to doświadczony, szeroko znany mieszkańcom Andrychowa specjalista medycyny rodzinnej. Będzie przyjmował pacjentów ( również dzieci) dwa razy w tygodniu.

Gabinet radiologii i diagnostyki obrazowej

Lek. med. Joanna Świrydo-Hycza, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej to doświadczony diagnosta pracujący w Beskidzkim Centrum Onkologii i w Klinice Galena w Bielsku – Białej. Pani doktor rozpocznie współpracę z Centrum Medycznym ,,Kącik” już w styczniu 2019 r. Pani doktor będzie wykonywała badania USG piersi.Gabinety psychologiczny i terapeutyczny

Od niedawna w budynku Centrum Medycznego ‘Kącik’ działają gabinety: psychologiczny i terapeutyczny.

Mgr Daria Witosińska – mgr psychologii, przeprowadza konsultacje psychologiczne, terapie indywidualne i treningi. Zajmuje się m. in. trudnościami w radzeniu sobie ze stresem, zaburzeniami lękowymi depresyjnymi, zaburzeniami emocji i zachowania, zaburzeniami odżywiania ( anoreksja, bulimia).

Mgr Grażyna Fąferko to doświadczony pedagog, specjalizujący się w pracy z dzieckiem i rodziną. Pomaga w rozwiązywaniu trudności wychowawczych, w trudnych sytuacjach życiowych.

Gabinet dermatologiczny

W mijającym roku współpracę z Centrum Medycznym “Kącik” podjęło także dwóch specjalistów dermatologii. Lek. med. Justyna Wykręt oprócz konsultacji dermatologicznych udziela również porad z zakresu medycyny estetycznej.

Lek. med. Zbigniew Mroczek to doświadczony internista i dermatolog.

Dowiedz się więcej o Centrum Medycznym ,,Kącik”- http://rynek26a.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy