reklama
reklama

Jedna firma była zainteresowana zakupem terenu w andrychowskiej strefie ekonomicznej, ale...

Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2023 14:30, red
W planach jest budowa kolejnych zakładów pracy.
Jedna firma była zainteresowana zakupem terenu w andrychowskiej strefie ekonomicznej, ale...
Jesienią odbywają się kolejne przetargi na sprzedaż kolejnych terenów w strefie ekonomicznej przy ulicy Biała Droga. Gmina sprzedała tam już kilka działek. Dwa zakłady (Optisofa i Techplast) są już na ukończeniu. Dwa kolejne mają powstać - kilka miesięcy temu ziemie w strefie kupiły firmy DPU Solutions i Karemi.

Urząd Miejski w Andrychowie poinformował, że do przetargu na zakup kolejnej - 1,5 ha działki - została zakwalifikowana jedna z andrychowskich firm, która wpłaciła wadium. Cena wywoławcza wynosiła 1,9 mln zł netto.

Przetarg odbył się kilka dni temu, ale działka nie została sprzedana, ponieważ uczestnik nie przystąpił do licytacji.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 05.09.2023 00:09

Ciekawe do ilu podbija na licytacji .Zapowisda się niezła walka.1 firma i licytacja ????.Sami siebie przelicytuja?

Archanioł Michał, 04.09.2023 22:07

NOWE FIRMY! A tu kolejny transfer z ziemi andrychowskiej do strefy. Czyli MNIEJSZE WPŁYWY DO BUDŻETU No i to dofinansowanie ziemi: - zainwestowana kasa eis nie zwraca. Podsumowując: zdzisiek zainwestował po to, by stracić podwójnie 1. na samej inwestycji, 2. na podatkach.