reklama

Sukces Maltańskiej Służby Medycznej z Kęt

MAGAZYN, Wiadomości, 03.09.2023 18:49,
Wolontariusze wygrali zawody ratownicze.
Sukces Maltańskiej Służby Medycznej z Kęt
Sukcesem zakończył się udział drużyny Maltańskiej Służby Medycznej z Kęt w IX Zawodach w Ratownictwie w Ramach KPP Golina-Witaszyce. Kęczanie zajęli I miejsce na 15 startujących zespołów.

Podczas zawodów zmierzyli się z 10 symulowanymi sytuacjami, w trakcie których udzielali pomocy medycznej - w tym m. in ze strzelaniną, upadkiem z quadu oraz nagłym zatrzymaniem krążenia. Zostali najlepiej ocenieni i wygrali!

- Chcielibyśmy podziękować organizatorom za pracę i wysiłek włożony w to wydarzenie, a także za przeprowadzenie pozoracji na najwyższym poziomie. Serdecznie gratulujemy zespołowi Fluo Team za zajęcie II miejsca, a także zespołowi OSP Kobiernice za zajęcie III miejsca. Z pewnością zapamiętamy ten dzień na długo i liczymy na ponowne spotkanie w przyszłym roku - mówią wolontariusze z Kęt.

foto: Szymon Sikora Fotografia i Maltańska Służba Medyczna Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy