Do wakacji nowe chodniki i ścieżki rowerowe [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 29.03.2019 09:00,
A co z remontem nawierzchni tej drogi?
Do wakacji nowe chodniki i ścieżki rowerowe [FOTO]

Pełną parą ruszyła budowa nowych chodników i ścieżek rowerowych przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Zadanie wykonuje Zakład Gospodarki Komunalnej w ramach dotacji unijnej na transport miejski.

Koszt inwestycji to prawie 2,3 mln zł. Termin zakończenia budowy przypada na lipiec 2019. Oprócz chodników, wykonane zostaną parkingu, m.in. wielki parking wyłożony kostką brukową powstanie na zajezdni autobusowej przy ul. Lenartowicza. Zajezdnia zostanie zlikwidowana.

Póki co nie ma konkretów w sprawie remontu nawierzchni ulicy Lenartowicza. Jest to droga powiatowa. Ostatnio przedstawiciel Starostwa Powiatowego, radny Adam Kubik, informował, że wspólnie z gminą powstał plan remontu nawierzchni w ciągu 5 najbliższych lat.

Tutaj powstaną nowe chodniki i ścieżki
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy