reklama
reklama

Ceny w górę. Tej inwestycji na razie nie będzie

Gospodarka, Wiadomości, 23.11.2021 08:10, red
Przetarg na remont tej drogi właśnie unieważniono.
Ceny w górę. Tej inwestycji na razie nie będzie
Kolejna inwestycja w Andrychowie w najbliższym czasie nie dojdzie do skutku z powodu podwyżki cen materiałów budowlanych. Niedawno informowaliśmy, że władze miasta z porozumieniu z wykonawcą wycofały się z remontu elewacji budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie. Trzeba było do tego dopłacić ok. 200 tys. zł, a w budżecie miasta nie znaleziono takich pieniędzy.

Teraz pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ulicy Wandy Malickiej w Andrychowie. Ogłoszony niedawno przetarg właśnie został unieważniony. Na inwestycję zaplanowano 450 tys. zł. Do przetargu trzy firmy złożyły oferty, opiewające na kwoty od 586 tys. do 795 tys. zł. Przetarg unieważniono.

Część obserwatorów andrychowskich wydarzeniem ze zdziwieniem zauważa, że na niektóre inwestycje brakuje po kilkaset tysięcy złotych, a gdy tylko zajdzie potrzeba, np. na elektrociepłownię Andrychów, władze miasta od razu znajdują miliony.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 23.11.2021 21:15

Jak to mówi minister błaszczak: Jedzenia jest w brud.Sam jadłem z żołnierzami wieczorem kolację

FeelFree, 23.11.2021 11:48

@Zakolog - i widzisz co Ci przyniosło krytykowanie wójta Żaka? Nawet ulicy Ci nie wyremontują mimo planu... zarządzenie poprzez celowaną uznaniowość trwa dalej. Za to sprawdzaj, czy wyremontują uliczkę dojazdową vice-wójtowi... bieżący artykuł.

django, 23.11.2021 11:17

Ciekawym jest ,że tw zdzisław nie wspomniał o tej inwestycji we wczorajszym wywiadzie... dobry Nikuś jest z niego. Brakło kasy bo na podwyżkę pastuchy z RM mu dały.