reklama
reklama

Burmistrz obiecuje kolejne inwestycje. Andrychów dostanie na nie pieniądze?

Gospodarka, Wiadomości, 27.08.2023 15:00, WB
Co z tych obietnic wyjdzie?
Burmistrz obiecuje kolejne inwestycje. Andrychów dostanie na nie pieniądze?
Remont osiedla Olszyny, ulicy Leśnej, stadionu Beskidu, montaż fotowoltaiki na obiektach użyteczności publicznej, remonty dróg w sołectwach Wnioski o dotacje na te inwestycje wysłano ostatnio z Andrychowa do ministerstw.

Andrychów dostanie te pieniądze?

Zobaczcie wypowiedź burmistrz Andrychowa Tomasza Żaka.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

homo sapiens, 28.08.2023 08:25

Klasyka polityka. Obiecuję, rozpoczynam.... odstawiam na półkę. Jak chcecie bym to skończył to mnie znów wybierzcie. I tak oto "W koło Macieju" staje się sukcesem i zapewnia ciągłość władzy. Ma koś lepszy pomysł na politykę w Andrychowie ? - z mojej strony to pytanie retoryczne.

Archanioł Michał, 27.08.2023 21:48

@Zakolog zauważyłeś brak uśmieszków. Jakiś taki markotny nasz samiec alfa. zdzisiek jak już nagrywasz propagandę to z werwą. Jak ty se to wyobrażasz, że co Pani Krysia ogląda i w to UWIERZY? Kompletna klapa. Eee zawodzisz.

Koniczynka, 27.08.2023 21:22

Żaku a gdzie i kiedy nowa hala sportowa??? Kiedy i gdzie parking przy placu targowym??? Kto i z czyjego polecenia zatrudniał osoby na krytym basenie w Andrychowie z emerytem górniczym na czele?????

zdzislaw, 27.08.2023 21:21

Temu Panu już dziękujemy !!

Nostradamus, 27.08.2023 19:16

Ja bym dorzucił jeszcze kilka obietnic. Spalarnia odpadów, hala sportowa, lotnisko, metro i dostęp do morza :)

madzia, 27.08.2023 17:29

To ja obiecam wszystkim lot na księżyc, tylko niech ktoś inny da na to pieniądze. W czasie namysłu tych innych ja będę byczyc się na kolejnych i kolejnych wczasach :)

maniek, 27.08.2023 14:11

burmistrz od 13 lat niektóre rzeczy obiecuje i "stroi" niewinne miny i NIC z tego. Już raczej nikt nie da się nabrać ani na miny ani na obiecanki cacanki. 13 a w przyszłym roku 14 lat rządów jednej osoby to stanowczo dość!

Koniczynka, 27.08.2023 13:45

Największym nieporozumieniem było kupno ruiny Bobrowskich!!!!! Gminy nie stać na utrzymanie tego czegoś, kilka milionów złotych pójdzie rocznie na utrzymanie niby zabytku. Oczywiście najpierw trzeba dać sto milionów złotych na remont. Jakoś burmistrz się już tak nie śmieje, czyżby zdał sobie sprawę z tego że zadłużył Andrychów oficjalnie już na ponad sto milionów złotych a pomysłu na wyjście z długów nie ma. Kiedy prezes Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów?????!!!!!!! A złoty medal dla Żaka, Wasztyla i Polaka oraz pewnych radnych za asfalt w lesie, oświetlenie i monitoring. A czy straż miejska w Andrychowie jeszcze żyje??? Jakoś kompletnie ich nie widać. Mają codziennie być piesze patrole do północy!!!! A nie tylko dupę wozić w autku. Dawniej pilnowali kaczek na stawie. A teraz pilnują własnego cienia.