reklama
reklama

Budynek przychodni w Andrychowie zmienia oblicze [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 24.11.2021 12:40, GM
Jeszcze kilka tygodni potrwa remont przychodni specjalistycznej MEDICAN przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie.
Budynek przychodni w Andrychowie zmienia oblicze [FOTO]
Prace na budynku przychodni potrwają jeszcze kilka tygodni. W tym czasie pacjenci proszeni są niepozostawianie samochodów na parkingu przed przychodnią. Przy okazji remontu wykonywana jest także izolacja fundamentów, co ma zapobiec regularnemu zalewaniu piwnic budynku.

Koszt inwestycji to ponad 800 tys. zł.

W Andrychowie jest to już przedostatni budynek użyteczności publicznej, podlegający pod magistrat, w którym remontowana jest elewacja. Do zrobienia pozostaje jeszcze elewacja Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Lenartowicza. Remont szkoły również miał być wykonywany obecnie, wybrano już nawet wykonawcę, ale ostatecznie władze gminy odstąpiły na razie od tej inwestycji, tłumacząc że w budżecie nie ma 200 tys. brakujących na ten cel.

foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy