reklama
reklama

Budowa ronda z poślizgiem, kierowcy stoją w korkach

Gospodarka, Wiadomości, 25.09.2023 15:10, red
Nowy termin zakończenia prac - październik.
Budowa ronda z poślizgiem, kierowcy stoją w korkach

Do końca sierpnia miało być gotowe nowe rondo na drodze krajowej nr 52 w Czańcu, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Porąbki, Czańca i Roczyn. Mamy już końcówkę września, ale budowa nadal trwa.

Rondo jest już niemal gotowe, ale ciągle prowadzone są prace wykończeniowe. Kierowcy stoją tam regularnie w korkach. Tak było choćby w poniedziałkowe (25.09) popołudnie. Jak informuje nas jeden z kierowców, od strony Kęt trzeba było stać ok. 25 min w korku.

Według najnowszych informacji, prace mają zakończyć się "wczesną jesienią". - Czekamy jeszcze na decyzję zezwalającą na wycinkę kilku drzew. Gdy tylko ją otrzymamy, to pozostanie nam niewielki zakres robót i będziemy gotowi, by zakończyć inwestycję. To kwestia najbliższych tygodni - mówił ostatnio w TVP Marek Prusak z GDDKiA Katowice.

Wykonawcą inwestycji jest Eurovia Polska, a koszt budowy to niemal 12 mln zł.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szpp, 25.09.2023 20:34

Zarządca drogi podlega pod pisiorów i wszystko jasne