reklama

Nowy plac nie do końca przemyślany?

MAGAZYN, Wiadomości, 25.09.2023 14:00,
Cały plac po niedzielnym dość intensywnym użytkowaniu wysmarowany jest błotem
Nowy plac nie do końca przemyślany?
W Andrychowie opadły już emocje po hucznym otwarciu w niedzielę odbudowanego Stawu Anteckiego i terenów rekreacyjnych na Pańskiej Górze, a wśród uczestników niedzielnego wydarzenia pojawiają się już pierwsze spostrzeżenia i komentarze.

Oprócz opinii pozytywnych o tej inwestycji, a tych jest zdecydowanie więcej, nie brak i krytycznych komentarzy. A te dotyczą na przykład sytuacji na nowym placu zabaw przy stawie.

Okazuje się, że niektóre urządzenia znajdują się na trawniku. Efekt - cały plac po niedzielny, dość intensywnym użytkowaniu "wysmarowany" jest błotem.

- Chyba nie do końca przemyślane rozwiązanie - komentowali w niedzielę niektórzy mieszkańcy.Zobacz także:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 26.09.2023 04:56

Koniczynka dobrze piszesz osiedlowe place zabaw idą w otchań co do fajki przy lesie to celowa pokazówa dla innych jedna czy kilka takich papierosów wpadnie do lasu to od razu do pionu postawi straż las pójdzie z dymem a strazaki będą mieć branie albo powiększy się nowa zatoczka tak to wygląda ¯\_(ツ)_/¯

Koniczynka, 25.09.2023 14:08

Najpiękniejszy plac zabaw jest za blokiem Lenartowicza 58. Tyle wody że dzieciaki bawią się w rybaków i robią tamy. Dlaczego policja i straż miejska nie interweniuje na Lenartowicza. Codziennie na nowych chodnikach przed każdym blokiem stoi samochód. Przecież za to są mandaty i punkty karne.

Rrror, 25.09.2023 13:52

Tam jest zdecydowanie wiele więcej na nie....np: Po opadach deszczu cała woda stoi na ścieżkach, ścieżki się zapadły - są wklęsłe miejscami. Poręcze wykonane z lin, które za chwile będą wyglądały strasznie i będą się ślimaczyły. Przytoczone błoto..... no tu nawet nie trzeba komentować bo widać, Zdecydowanie za dużo świateł, mamy oszczędzać i zmniejszać emisję co2 a świecimy gdzie popadnie a to zużywa prąd za który wszyscy płacimy, no po jaką cholerę .... Odnośnie pokazu laserów... nieodpowiedzialność osób wykonujących pokaz! Wiązka laserowa nie ma prawa być skierowana ludziom w oczy, jej odbicie i skupinie potrafi uszkodzić siatkówkę itd. Klub Energy był ładnym przykładem jak się technik machnął i laser poszedł ludziom po oczach. No ale w sumie 1 oko to usunięcia czy 5 co za różnica -.- Tak samo na obiekcie publicznym powinien być całkowity zakaz palenia, stoi człowiek w tłumie i musi wdychać ten syf czy to papierosów czy elektronicznego gówna jakim dymi co drugi nieletni, już o leżących co kawałek petach nie wspomnę, no faktycznie atrakcyjne to jest dla oka ogromnie :)

aniol363, 25.09.2023 13:08

Hahaa. Ale qrwa syf