reklama

Będą jeszcze większe korki niż zwykle

, Gospodarka, Wiadomości, 26.08.2021 08:28, eł

Obwodnica ma ułatwić przejazd przez miejscowość, ale na razie trwa jej budowa, co spowoduje dodatkowe utrudnienia.

Będą jeszcze większe korki niż zwykle

Prowadząca przez Podolsze k. Zatora droga wojewódzka nr 781 jest zakorkowana przez całe wakacje. Niemal codziennie ciągną nią sznury samochodów z turystami jadącymi do zatorskich parków rozrywki. Sytuację ma poprawić obwodnica tej miejscowości, która właśnie powstaje. Ale to jeszcze melodia przyszłości, bo budowa ciągle trwa i niebawem spowoduje dodatkowe utrudnienia.

Za kilka dni na drodze wojewódzkiej nr 781 w Podolszu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Ruszy bowiem budowa ronda powstającego w związku ze wspomnianą powyżej inwestycją. Na szczęście, utrudnienia rozpoczną się tuż przed końcem wakacji, gdy można już spodziewać się zakończenia wzmożonego ruchu turystycznego - 30 sierpnia. Potrwają do około 8 października.

foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy