reklama
reklama

Andrychów przejmuje Lenartowicza

Gospodarka, Wiadomości, 13.09.2023 13:20, red
Nie wiedzieć czemu, od 1999 roku jest to droga powiatowa.
Andrychów przejmuje Lenartowicza
Ulica Lenartowicza w Andrychowie po remoncie zostanie przejęta w zarząd przez Urząd Miejski w Andrychowie. Stanie się to dokładnie 1 stycznia 2024 roku. Uchwałę w tej prawie podejmą w czwartek powiatowi radni. To Urząd Miejski będzie gospodarzem odpowiedzialnym za utrzymanie drogi.

Ulica Lenartowicza, jak i ulica Włókniarzy, to drogi osiedlowe, ale nie wiedzieć czemu w 1999 roku przy okazji reformy administracyjnej kraju, zostały zaliczone do kategorii dróg powiatowych, zarządzanych przez Starostwo Powiatowe.

Kilka lat temu magistrat w Andrychowie przejął od powiatu ulicę Włókniarzy. Teraz - od stycznia - 2024 roku - urząd przejmie także ulicę Lenartowicza.

Remont ulicy Lenartowicza dobiega końca. Wykonany był na zlecenie Starostwa Powiatowego.

Zobaczcie, jak się teraz jeździ ulicą Lenartowicza.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy