reklama
reklama

2 tygodnie objazdów. Zamknięty przejazd na osiedle w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 13.11.2020 07:30, red
Mieszkańcy dziwią się, że nie można było zrobić tymczasowego objazdu.
2 tygodnie objazdów. Zamknięty przejazd na osiedle w Andrychowie
Trwa remont linii kolejowej nr 117, remontowane są kolejne przejazdy. Czasami bez zapowiedzi, co zaskakuje mieszkańców zmuszonych nagle korzystać z dalekich objazdów, aby dostać się do domu.

Firma wykonująca remont właśnie poinformowała, że od 16 do 29 listopada zamknięty będzie przejazd kolejowy w kierunku osiedla Jana Pawła II w Andrychowie.

Mieszkańcy są oburzeni, że na czas remontu nie zostanie wybudowany choćby prowizoryczny objazd obok.

- Będziemy zmuszeni jeździć do pracy przez osiedle Biadasów co nadkłada dużo kilometrów. Osiedle JPII to nie jest kilka domów tylko kilkadziesiąt. Zamknięcie przejazdu nie tylko utrudni dojazd do pracy, ale w razie konieczności także przyjazd karetki czy straży pożarnej. Przecież jest miejsce żeby zrobić przejazd obok. Wystarczy wyjąć 2-3 przęsła w płocie i dać podkład tak jak to było np.w Wadowicach - informują nas mieszkańcy.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy