reklama
reklama

Zapraszamy do FUNTOWN. To metoda stworzona dla Twojego dziecka!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.09.2023 11:26,
FUNTOWN to miasteczko,w którym dzieci bawią się i uczą się mówić po angielsku! Im więcej słówek znają, tym większe staje się ich miasto! To świetna motywacja do nauki.
Zapraszamy do FUNTOWN. To metoda stworzona dla Twojego dziecka!

Szukając kursu językowego dla swojego dziecka, chcesz mieć pewność, że rozwinie przede wszystkim ważną umiejętność komunikacji, bo o to najtrudniej na szkolnych zajęciach.

A co, jeśli powiemy Ci, że w ciągu całego kursu Twoje dziecko opanuje gramatykę i zapamięta około 3000 słów i zwrotów, a do tego będzie fantastycznie się bawić?

To metoda stworzona dla Twojego dziecka!

Zamiast setek nudnych ćwiczeń w FUNTOWN powtarzamy słówka i gramatykę, grając w niesamowitą planszówkę! Za dobre odpowiedzi zbieramy "Funcoins", specjalną walutę Funtown, za którą kupujemy nieruchomości na planszy lub wymieniamy na niespodzianki na koniec roku!

Zamiast zwykłych książek: interaktywne gamebooki! Są pełne niespodzianek i zabawnych komiksów, które dzieci uwielbiają!

A do tego specjalne okulary i lupka ułatwiają zapamiętywanie materiału.

W FUNTOWN spotkacie puszyste kulki - Fuzzy Friends! Mieszkają w Funtown i zadają całą masę pytań. Dzięki nim uczymy się pytać i odpowiadać, czyli prowadzić rozmowy. Język jest po to, żeby rozmawiać! Już od pierwszych zajęć dzieci mówią i mówią! Są aktywne i nieustannie zaskakiwane przez naszych pomysłowych lektorów. Rozszerzona rzeczywistość, odwiedziny EMYSA - robota edukacyjnego, okulary VR, escape roomy, gry terenowe, genialna zabawa! W tym angielskim miasteczku nie ma mowy o nudzie!

To jeszcze nie koniec niesamowitości w Funtown! Do każdego kursu otrzymujesz gratis aplikację Funtown, dzięki której Twoje dziecko w domu chętnie siegnie po angielski i utrwali materiał z zajęć, grając w ciekawą i zabawną grę.

Zapraszamy do Funtown. Zapraszamy do EWARTU, który jest jedyną licencjonowaną szkołą FUNTOWN w Wadowicach i Andrychowie.

Zapisz swoje dziecko we wrześniu, a cały box z podręcznikiem i gadżetami otrzymacie gratis.

Dla młodszych dzieci polecamy zajęcia z efektem WOW z robotem EMYSEM, a dla starszych - kursy językowe z native speakerami, przygotowujące do egzaminów Cambridge. Na zakończenie zajęć - dla wszystkich chętnych - obóz językowy w Londynie.

Rozwiń skrzydła z EWARTEM

www.ewart.edu.pl

http://facebook.com/ceitewart

tel. 575090302 lub 575255302

- Andrychów, ul. Lenartowicza 36a

- Wadowice, ul. Wojska Polskiego 51a- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy