reklama

To już ostatnie dni promocji „Węgiel z prezentem” w firmie ADAMEX!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.07.2020 08:50,
Czy zakupiłeś już węgiel na nowy sezon grzewczy? Chciałbyś otrzymać upominek od sprzedawcy opału? Zatem nie odkładaj na później decyzji o uzupełnieniu zapasów w kotłowni i już dziś złóż zamówienie w firmie ADAMEX, w której tylko do końca lipca 2020 roku można skorzystać z promocji „Węgiel z prezentem”.
To już ostatnie dni promocji „Węgiel z prezentem” w firmie ADAMEX!

Przypominamy, że w ramach promocji „Węgiel z prezentem” upominek otrzyma każdy z naszych Klientów – bez względu na sposób złożenia zamówienie (osobiście lub telefonicznie) – który w pierwszym miesiącu tegorocznych wakacji dokona u nas zakupu min. 1 tony węgla, w dowolnym sortymencie. Jesteś zainteresowany kupnem opału? Nie zwlekaj z zakupem węgla!

Jakie upominki oczekują na Ciebie? Do rozdania mamy nadal: parasole, kubki, zegary, słodycze, smycze, a także długopisy, otwieracze, zapalniczki, breloki oraz wiele innych gadżetów. Zdecyduj się na zakup węgla workowanego lub luzem w składzie węgla ADAMEX.

Informujemy Państwa jednocześnie, że w soboty - w okresie wakacyjnym - nasz skład opału jest nieczynny! Obecnie prowadzimy sprzedaż węgla od poniedziałku do piątku, w niezmienionych godzinach (tj. od 7.00 do 16.00), z kolei w soboty wyłącznie realizujemy zamówienia (składane od poniedziałku do piątku) na węgiel workowany, który dostarczamy do Państwa samochodem z HDS.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wyboru oferty firmy ADAMEX. W ostatnich miesiącach – z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne – przyjmujemy i realizujemy zamówienia składane głównie przez telefon oraz on-line (w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl). Zamówienia przyjmujemy pod numerami telefonów: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04. Osoby zainteresowane zakupem węgla na miejscu (w składzie węgla) przyjmowane są przez nas w Oknie Obsługi Klienta, znajdującym się tuż przy wejściu do naszego lokalu - w Podolszu, przy ul. Ekologicznej 1. Prosimy wszystkich Klientów o przemyślane i bezpieczne zakupy.

Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej firmy: adamexpodolsze.pl.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy