Przesadzili z prędkością i stracili prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 23.07.2020 08:30,
Trzech mieszkańców powiatu wadowickiego straciło prawo jazdy.
Przesadzili z prędkością i stracili prawo jazdy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu oświęcimskiego. W ostatnich dniach zatrzymali piratów drogowych, którzy zagrozili bezpieczeństwu w ruchu drogowym znacznie przekraczając dopuszczalna prędkość, w efekcie czego stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

KIlka dni temu w godzinach wieczornych w Bulowicach na ulicy Krakowskiej do kontroli drogowej został zatrzymany kolejny mieszkaniec powiatu wadowickiego. 21 – latek, kierując samochodem marki Fiat jechał z prędkością 112km/h na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50km/h.

W tej samej miejscowości policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 20 – latka również z powiatu wadowickiego, który samochodem marki Audi jechał z prędkością 119 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość, aż o 69 km/h.

Kolejny pirat drogowy zatrzymany został na terenie gminy Przeciszów. O godzinie 12.00 w Piotrowicach zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault, którego kierowca jechał z prędkością 104km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Jak się okazało związek z niebezpieczną jazdą miał 36 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Za przekroczenie prędkości na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu nieco wolniej, ale znacznie bezpieczniej i zachowując prawo jazdy - apelują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy