reklama

Zabezpiecz swój dom z DOBERem

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.07.2020 08:00,
Sporo osób wyjeżdżając na wczasy pozostawia swoje lokum bez opieki, dlatego przypominamy i apelujemy, by lepiej ochronić dom i mieszkanie przed włamaniem.
Zabezpiecz swój dom z DOBERem

Znajdź czas na zabezpieczenie domu!

Nie polecamy samemu kupować najtańszych i nie sprawdzonych urządzeń, czy też samemu próbować je instalować. O wykonanie montażu instalacji systemów zabezpieczeń mienia najlepiej zwrócić się do wyspecjalizowanej firmy, która zamontuje taki system w odpowiednio profesjonalny sposób, aby jak najdłużej cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z profesjonalistami już dziś: + 48 608 447 001

A co zainstalować?

Dobrym rozwiązaniem będzie instalacja sprawdzonego alarmu i/lub monitoringu CCTV z certyfikatami, które przydadzą się nie tylko podczas wyjazdu.
Dobrze dobrany i zaprojektowany system zabezpieczeń oprócz dbania o Twoje bezpieczeństwo, znacząco ograniczy ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych. Ponadto ułatwi zarządzanie obiektem i wpłynie na jego funkcjonalność, czyli pomoże w codziennych czynnościach.

System alarmowy jest inwestycją na lata

Poprawne zaprojektowanie takiego systemu jest bardzo ważne, nie pozostawiajmy tego przypadkowi, wyspecjalizowany technik zna niuanse punktów newralgicznych, dopasuje też taki system do naszych potrzeb i zastosuje urządzenia oraz przewody sprawdzone od renomowanych producentów, a po wykonanej instalacji możesz liczyć na pomoc z jego strony pod kątem obsługi, serwisu, czy konserwacji.

Dodatkowo system alarmowy łączy dziś w sobie różnorodne funkcje – zaawansowane technologicznie - podnoszące bezpieczeństwo użytkownika, może być też zintegrowany z automatyką domową, możesz nim sterować mobilnie ze swojego smartfona.

Dobrym pomysłem będzie też rozmieszczenie kamer do monitoringu …

w kluczowych punktach Twojego domu, co pozwoli Ci mieć cały dobytek na oku z poziomu Twojego smartfona.

Dodatkowo w przypadku wtargnięcia na Twoją posesję osoby nieuprawnionej nagranie (czyt. złodziej/włamywacz) będzie mogło służyć jako dowód dla policji lub w przypadku ubiegania się o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. A jeżeli sam na odległość zauważysz coś niepojącego będziesz w stanie od razu zareagować i zadzwonić na policję lub ochronę.

Zwróć uwagę na to, iż nieprawidłowe miejsce zainstalowania czujek i kamer oraz niedbale zawieszone kable, mogą stać się „łakomym kąskiem” dla złodzieja.

Nie zapominaj o konserwacji zainstalowanych urządzeń!

Ważne, by systemy były regularnie sprawdzane i poddawane konserwacjom, gdyż brak odpowiedniej pieczy nad systemem zabija sens jego działania, w najbardziej potrzebnym momencie może on po prostu nie zadziałać.

Pamiętaj też o kodach serwisowych, by nie zostały one ujawnione przez niepowołaną osobę. Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo również w tym zakresie.

Zastanawiasz się, jaki jest prawdziwy koszt bezpieczeństwa?

Zapamiętaj, że samo koncentrowanie się na ograniczaniu kosztów, dotyczących też utrzymania samego systemu zabezpieczeń mienia może przełożyć się nie tylko na jakość, ale i małą efektywność zainstalowanych zabezpieczeń technicznych. Rozwiązań z obszaru tychże zabezpieczeń jest wiele, to jakie wybierze Klient, zależy jedynie od niego samego, Z pewnością korzyści z zainstalowanego systemu przedkładają się na zapewnienie bezpieczeństwa swojego mienia i najbliższych osób, ale...

…dobry i sprawdzony system zabezpieczeń nie kosztuje miliony!


Ale, aby się o tym przekonać wybierz kontakt bezpośredni z naszym doradcą technicznym, który nie tylko poleci sprawdzone systemy zabezpieczeń mienia, ale i posłuży fachową poradą w kwestii zaprojektowania potrzebnego systemu oraz doradzi jak „ogarnąć bestię”


DOBER - tutaj pracują technicy profesjonaliści

Zapraszamy Państwa do współpracy z profesjonalistami firmy DOBER w dziedzinie zabezpieczeń, w naszych szeregach są m. in. informatycy, elektrycy, elektronicy, każdy z naszych pracowników przeszedł odpowiednie szkolenia.

Firma DOBER działa w oparciu o koncesję MSWiA w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego Nr L-0302/14.


Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu + 48 608 447 001
Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na https://dober.pl/
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy