reklama
reklama

STYLISTKA/ FRYZJER w Instytucie Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili w Kętach

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.01.2023 12:00,
Instytut Kosmetyki i medycyny Estetycznej Lili w Kętach zaprasza na wizyty do doświadczonej fryzjerki - stylistki fryzur.
STYLISTKA/ FRYZJER w Instytucie Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili w Kętach
Oksana posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej. Skończyła Wyższą Techniczną Szkołę Fryzjerską w Kijowie.

Przez piętnaście lat pracowała na prestiżowych, francuskich kosmetykach oraz ukończyła szkołę Fryzjerstwa w Paryżu pod okiem mistrza Jeana Marie Contrerasa.
Na Ukrainie, przez dziesięć lat, prowadziła swój salon, a od czterech lat mieszka i pracuje zawodowo w Polsce.

Brała udział w wielu szkoleniach zarówno na Ukrainie we Francji jak i w Polsce. Wciąż pragnie się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Oksana to ciepła, sympatyczna kobieta pełna pasji. Zaangażowana w to co robi, by każda klientka wyszła od Niej zadowolona i z utęsknieniem wróciła z powrotem. Specjalizuje się w koloryzacjach oraz rozjaśnieniach do których wkłada całe swoje serce, bardzo lubi strzyżenia damskie, męskie oraz dziecięce.

Zapraszamy na zapisy pod numerem tel 884 069 523
przez wiadomość na fb Lili-Instytut Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy