reklama
reklama

Oferty pracy w firmie Tema Komputer

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.01.2023 07:30,
Ogłoszenie.
Oferty pracy w firmie Tema KomputerFirma Tema Komputer Sp. z o.o. zajmująca się kompleksową realizacją projektów informatycznych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:  1. Programista C#

Wymagania:
- znajomość platformy .NET,

- dobra znajomość języka C#,

- znajomość systemów kontroli wersji GIT,

- znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL),

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.


  1. Instruktor / Wdrożeniowiec Systemu Finansowo-Księgowego

Wymagania:

- znajomość zagadnień z zakresu ekonomii i rachunkowości,

- praktyczna znajomość oprogramowania biurowego Word, Excel,

- umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność,

- kreatywność,

- odporność na stres,

- zdolności organizacyjne.


Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami,

- pracę w dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- zatrudnienie na umowę o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na [email protected].


Interesuje nas tylko i wyłącznie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.

Dane kontaktowe:

Tema Komputer Sp. z o.o.

34-120 Andrychów, ul. Jana Kilińskiego 8 c

tel. 33 870-44-60

e-mail: [email protected]

www.tema.com.pl


Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tema Komputer Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Tema Komputer Sp. z o.o. informuje:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tema Komputer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Jana Kilińskiego 8c, w Andrychowie

(kod pocztowy: 34-120), tel. 33 870-44-60, adres email: [email protected].

2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: [email protected].

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane/udostępniane jakimkolwiek organizacjom, podmiotom trzecim jak również do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa upoważnione przez Administratora.

6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych, które dotyczą Pani/Pana osoby narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

10. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy