reklama

Schudnij skutecznie do lata pod okiem doświadczonych dietetyków!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.05.2022 15:00,
Do lata coraz bliżej i coraz więcej osób chce powstrzymać proces tycia. Mieszkańcom Andrychowa i okolic pomogą w tym dietetycy z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już trwają!
Schudnij skutecznie do lata pod okiem doświadczonych dietetyków!
Czy zaczynając teraz zdążę schudnąć do lata? Odpowiada dietetyk Projekt Zdrowie Andrychów

Magdalena Bugaj: Oczywiście, że zdążysz. Co więcej, za rok nie będziesz kolejny raz borykał się z tym problemem, czy schudniesz do wakacji, bo dzięki kuracji z dietetykiem utrzymasz uzyskane efekty. Zastanów się, ile razu już próbowałeś? Ile było “od” (od poniedziałku, od Nowego Roku) i ile było “do” (do wakacji, do wiosny, do wesela)? Zapewne masz już dość niepowodzeń, a odchudzanie wydaje Ci się trudniejsze niż przypuszczałeś.

Dlaczego Projekt Zdrowie?

Natalia Suchy: Bo podchodzimy do każdego indywidualnie, nie zmuszamy do suplementacji, pomagamy nie tylko Pacjentom z nadmiarem kilogramów, ale też osobom borykającym się z różnymi jednostkami chorobowymi. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień, w tym Certyfikat Zadowolony Pacjent czy status laureata Orły Medycyny, jednak największą nagrodą dla nas są metamorfozy naszych Pacjentów, ich zgubione kilogramy, lepsze wyniki i uśmiechy na twarzach, kiedy wreszcie widzą trwałe efekty. Praca w gabinecie sprawia mi ogromną radość, prowadzę także warsztaty i wykłady z zakresu zdrowego odżywiania. Umawiając się na spotkanie, niczego nie ryzykujesz, bo pierwsza konsultacja jest bezpłatna. W trakcie spotkania przeprowadzam analizę składu ciała, wykonuję badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podaję wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiadam, jak zmienić nawyki żywieniowe. Spróbujesz?

Dieta kojarzona jest głównie z głodówką. W rzeczywistości praktycznie nic nie jemy, miesiące mijają, a efektów brak. Czym to jest spowodowane?

Magdalena Bugaj: Jedząc liść sałaty i popijając go filiżanką kawy, jedynym efektem, który osiągniesz, będzie efekt jojo. Dostarczając organizmowi 1000-1200 kalorii sprawiasz, że organizm oszczędza cenne zapasy, czyli przede wszystkim tkankę tłuszczową. Chudniesz z wody i mięśni, ale w momencie, kiedy tylko zaczynasz jeść normalnie, natychmiast odzyskujesz utracone kilogramy, często z nawiązką.


Diety cud też nie działają? Kto z nas nigdy nie był na diecie Dukana czy diecie kopenhaskiej niech pierwszy podniesie rękę…

Natalia Suchy: Diety tego typu to najłatwiejszy przepis na spowolniony i rozregulowany metabolizm. Mało kto mówi głośno o ich konsekwencjach, natomiast ten kto na takiej diecie był wie, że jest to błędne koło chudnięcia i tycia. Nie ma magicznej recepty, która działa na wszystkich. Jeśliby tak było, nikt z nas nie borykał by się z nadmiarem kilogramów.

Więc co jest potrzebne, żeby skutecznie schudnąć?

Natalia Suchy: Indywidualne podejście, ocena stanu zdrowia, zlecenie dodatkowych badań, poznania trybu życia Pacjenta. Niezbędna jest wiedza, jakie produkty lubi, a jakich wolałby unikać. Każdy z nas żyje inaczej, każdy boryka się z innymi problemami. Krótko mówiąc: po prostu potrzebna jest współpraca z dietetykiem. Bez ustalenia celu i pracy nad nawykami nie da się osiągnąć trwałych rezultatów.

A jeśli ktoś twierdzi, że nie mam pieniędzy, żeby zdrowo jeść?

Magdalena Bugaj: Często mamy błędne przekonanie, że żeby coś było zdrowe musi być bio, organiczne, z wyższej półki, drogie, a tak nie jest. Plan żywieniowy można ułożyć na bazie produktów dostępnych chociażby w Lidlu czy Biedronce. Co więcej, można ułożyć go zgodnie z listą zakupów “zero warte”, aby nie marnować jedzenia i wykorzystywać wszystkie zakupione produkty. W naszym gabinecie dietetycznym dbamy o to, aby tak komponować dietę, żeby nie obciążać budżetu domowego.

Pozwól sobie pomóc i umów się na konsultację. Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 797 790 904 lub za pomocą formularza kontaktowego andrychow.projektzdrowie.info


mgr Natalia Suchy, mgr inż Magdalena Bugaj

Zapisz się już teraz, my zrobimy wszystko, abyś odliczał dni, a nie kilogramy do lata!

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a

34-120 Andrychów

+48 797 790 904

https://andrychow.projektzdrowie.info/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy