reklama

Wielkie Otwarcie Let’s Fly - Profesjonalne Studio Pole Dance

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.05.2022 00:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wielkie Otwarcie Let’s Fly - Profesjonalne Studio Pole Dance

Let’s Fly Profesjonalne Studio Pole Dance to nowe miejsce stworzone z pasją na mapie Małopolski. Mieści się w Kętach przy ul. Kościuszki 14 (Park Kościuszki) I piętro.

Studio ma do zaoferowania różne formy zajęć grupowych i indywidualnych pole dance (pole dance dla dorosłych, nastolatków, dzieci, pole flow, treningi wzmacniające pod zajęcia pole dance, stretching) oraz zajęcia zdrowotne typu pilates i zdrowy kręgosłup.

Zajęcia będą odbywały się w bardzo kameralnych grupach (8 – 10 osób) i skierowane będą do każdego, kto szuka ciekawych, nietypowych i atrakcyjnych zajęć, chce zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie.

W naszej ofercie znajdziecie również warsztaty, półkolonie/campy, pokazy oraz wieczory panieńskie.

Let’Fly to miejsce w którym zajęcia prowadzone będą przez doświadczanych instruktorów w rodzinnej wręcz atmosferze. Właścicielka studia Emilia Pawelak, mimo młodego wieku to utytułowana i doświadczona instruktorka pole dance, a także uczestniczka pokazów cyrkowych i występów scenicznych.

Pole dance to obecnie mocno rozwijająca się dyscyplina sportu, która łączy elementy tańca z akrobatyką na drążku pionowym (rury). Trening pole dance świetnie wzmacnia całe ciało, uczy poczucia rytmu oraz buduje pewność siebie.

Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mogła poprawić swoją sprawność i poznać nową, prężnie rozwijająca się dziedzinę sportu oraz zadbać o swoje zdrowie, to bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia.

W naszych social mediach znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i pełną ofertę studia.

Wielkie Otwarcie już 15.05.2022r. Startujemy o godzinie 16.00. W dniu otwarcia będzie można zobaczyć studio, zapoznać się z ofertą zajęć, obejrzeć ciekawe pokazy, poznać nasze instruktorki, zapisać się na zajęcia z rabatem na pierwszy karnet, wylosować nagrody oraz spróbować pyszności przygotowanych przez przyjaciół studia.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama