reklama

Prąd już podrożał, a przed nami duża podwyżka cen gazu! Czy wzrośnie też cena węgla?!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.08.2021 08:13,
Sierpień to ostatni ciepły miesiąc w okresie lata, dlatego o tej porze roku większość właścicieli gospodarstw domowych, którzy nie nabyli jeszcze opału na nowy sezon grzewczy, decyduje się na jego zakup.
Prąd już podrożał, a przed nami duża podwyżka cen gazu! Czy wzrośnie też cena węgla?!

Zapewne to ostatni moment, aby zakupiony węgiel był suchy, a przy tym w przystępnej cenie, bowiem co roku, wraz z nadejściem chłodniejszych nocy i poranków, ceny tego surowca wzrastają. Widzimy jednak, że w tym roku konsumenci nie zamierzają już dłużej zwlekać z decyzją o zakupie opału - ich największe obawy budzi nie tylko nieuchronność nadejścia czwartej fali pandemii, ale i tempo inflacji w kraju oraz zapowiedź znaczącego wzrostu cen gazu, a w domyśle także i innych surowców.

- Klienci wiedzą, że warto wcześniej zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału. Najlepiej od razu na cały sezon zimowy – szczególnie w tak niestabilnym czasie walki z pandemią i jej skutkami gospodarczymi. Tak naprawdę trudno jest przewidzieć to, co może mieć miejsce jeszcze jesienią…- podkreśla jeden z wieloletnich pracowników składu opału ADAMEX w Podolszu, dodając - Nawet przy zachowaniu wyłącznie analogii, porównań do lat poprzednich, pytanie konsumentów nie powinno teraz brzmieć czy, a o ile wrośnie cena węgla…

Zapowiedź dużego wzrostu cen gazu oraz wprowadzone wyższe stawki za prąd (w skutek dodania tzw. opłaty mocowej) są już faktem. Co więcej, w mediach pojawiły się nawet wzmianki, że niebawem cena węgla ma zdrożeć o 100 złotych na 1 tonie. Czy tak się stanie? Tego jeszcze niewiadomo. Takie newsy nie pozostają jednak bez odzewu ze strony osób zainteresowanych zakupem węgla… i trudno się im zresztą dziwić.

Pracownicy składu węgla ADAMEX z Podolsza dostrzegają, że wielu Klientów decyduje się dokupić jeszcze opału - zapewne w obawie przed większym wzrostem cen tego surowca, czy ewentualnym jego brakiem w sezonie zimowym. Jak podkreślają, obecnie zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się ekogorszki workowane: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiał RETOTER®. Proces paletyzacji wspomnianych produktów odbywa się póki co bez przeszkód.

- Zachęcamy Klientów do wyboru oferty naszego składu opału. Jednocześnie przestrzegamy osoby zainteresowane zakupem węgla suchego i w przystępnej cenie przed dalszym zwlekaniem z decyzją o zakupie opału. Zapraszamy serdecznie – dodają pracownicy firmy ADAMEX.

Aktualny cennik opału, zamieszczono na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl. Więcej informacji na temat naszej aktualnej oferty można również uzyskać dzwoniąc na numer telefonu: 792 113 113.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy