reklama
reklama

Zderzenie samochodu z motocyklem obok Orlenu [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 16.08.2021 13:46, foto: oswiecim112.pl
Kolejny już w ostatnich godzinach wypadek.
Zderzenie samochodu z motocyklem obok Orlenu [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek (16.08) służby ratownicze interweniują w Zatorze na drodze krajowej nr 28. W rejonie stacji paliw Orlen (stacja przy drodze w kierunku Wadowic) doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Na miejscu interweniują strażacy Oświęcimia Zatora i Wadowic oraz zespoły ratownictwa medycznego. Wstępnie wiadomo, że dwie osoby są poszkodowane.


Droga krajowa jest zablokowana, strażacy kierują na objazd przez stację paliw.

Utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.

Jak wstępnie ustalili policjanci 31 - letni mieszkaniec powiatu głogowskiego, kierując motocyklem marki BMW, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów na podwójnej ciągłej, uderzył w bok samochodu marki Renault, którym kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu tureckiego, a który wykonywał manewr skrętu w lewo na stację paliw. Po uderzeniu w renault motocyklista przemieścił się uderzając w dwa zaparkowane samochody.

Do szpitala z obrażeniami ciała Pogotowie Ratunkowe przewiozło motocyklistę oraz jego 31 – letnią pasażerkę. Z kolei kierowca samochodu oraz podróżująca z nim żona oraz trzyletnie dziecko, nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Policjanci ponownie apelują o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą. Lekceważenie bezpieczeństwa na drodze stwarza ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu i może doprowadzić do poważnych i nieodwracalnych konsekwencji.foto: KPP Oświęcim i oświecim112.pl
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy