reklama

Dwa wypadki w poniedziałkowy poranek

, Na sygnale, Wiadomości, 16.08.2021 10:40,
Poniedziałek rozpoczął się od dwóch bardzo groźnych wypadków.
Dwa wypadki w poniedziałkowy poranek
Jak informuje policja, w poniedziałek (16.08) o godzinie szóstej rano służby ratunkowe interweniowały w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło w Polance Wielkiej na ulicy Polnej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 25 – letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki VW Transporter na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z samochodem marki Toyota, którym kierowała 47 – letnia mieszkanka Oświęcimia.

Poszkodowana została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, gdzie aktualnie przechodzi badania.


O tej samej porze służby ratunkowe interweniowały w związku z kolejnym zdarzeniem drogowym, do którego doszło również w Polance Wielkiej, lecz na ulicy Zatorskiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 18 – letni mieszkaniec Osieka kierując samochodem marki VW Golf na wzniesieniu stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jezdni uderzając w znaki drogowe oraz drzewo. W wyniku siły uderzenia kierujący wypadł z pojazdu.

W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała m. in w postaci złamania żeber, złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń. Został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

- Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów, zmniejszenie prędkości oraz uwagę i koncentrację za kierownicą. Chwila nieuwagi, roztargnienie lub pośpiech może doprowadzić do drogowej tragedii - apelują policjanci.

Polanka Wielka


Z kolei 13 sierpnia 2021 o godzinie 10.55 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową, do której doszło w Podolszu na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej ze Starowiejską.

Jak wstępnie ustalili policjanci 46 – letni mieszkaniec powiatu dębnickiego kierując samochodem marki Toyota Auris, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Seat Toledo, którym kierował 35 – letni mieszkaniec Włocławka.

W obu pojazdach oprócz kierowców znajdowało się po troje pasażerów, wśród których były małoletnie dzieci. W seacie 8 i 11- letnie, natomiast w toyocie 5 i 12 – letnie.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło pełnoletnią pasażerkę toyoty. Po badaniach okazało się, że doznała ona jedynie stłuczeń.

Kolizja w Podolszu k. Zatora
źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy