reklama

Perfekt - skład materiałów budowlanych. Letnie gorące promocje zostają na jesień

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.09.2023 14:00,
Lato dobiegło końca. Po powrocie z wypoczynku wszyscy wracamy do codzienności i realizacji swoich inwestycji. Aura nie rozpieszczała Nas ciepłem i słońcem podczas letnich miesięcy ale za to teraz jest bardzo łaskawa. Dlatego w Perfekcie letnie gorące promocje zostają z Nami na jesień.
Perfekt - skład materiałów budowlanych. Letnie gorące promocje zostają na jesień
Szeroki wybór płyt tarasowych, kostki brukowej oraz cała gama ogrodzeń pozwolą Państwu zrealizować swoje plany odnośnie zagospodarowania działki i ogrodu. Służymy pomocą Naszym klientom przez cały proces trwania inwestycji, od wyboru materiałów na ogrodzenie aż do zakończenia prac. Posiadamy bazę kontaktów do wielu zaprzyjaźnionych wykonawców u których wycenę i kosztorys otrzymacie bezpłatnie.

Firma Settline której jesteśmy przedstawicielem to przede wszystkim bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze dlatego każdy z Was znajdzie tu ofertę skrojoną na miarę niczym garnitur u najlepszego krawca. Kostki brukowe, palisady, obrzeża, krawężniki czy płyty tarasowe przyciągają jakością wykonania ale również nie banalnymi wzorami i kolorami. To wszystko możecie u Nas (Gierałtowice ul. Zatorska 62) zobaczyć na ekspozycjach i wybrać coś dla siebie.

- płyty tarasowe

- kostki brukowe

- palisady i obrzeża

- krawężniki

- płyty ażurowe

Rozszerzamy również swoją ofertę odnośnie ogrodzeń. Kilkuletnia już współpraca z producentem słupków ogrodzeniowych i ogrodzeń betonowych firmą DREW-BET ma wpływ na atrakcyjne ceny oraz wsparcie logistyczne przy dostawach nawet nie wielkich ilości. Nie musisz więc szukać daleko aby Twoje ogrodzenie mogło być solidne ładne i może inne niż wszystkie.

- ogrodzenia panelowe

- ogrodzenia betonowe

- ogrodzenia kompozytowe

- słupki ozdobne gładkie i łupane

- furtki i bramy

- akcesoria ( obejmy, podmurówki, kleje i szczeliwa)

- oraz wiele innych materiałów budowlanych i narzędzi.


Skład czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00 - 17:00, a w soboty w godzinach 7:00 - 13:00.

Zapraszamy do Nas

Perfekt - skład materiałów budowlanych
Gierałtowice ul. Zatorska 62 (trasa Andrychów - Zator)

tel: 882 033 822

[email protected]
- artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy