reklama
reklama

We wtorek ruszają zapisy online do biegu nad nowym stawem w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 11.09.2023 15:50,
Co roku charytatywny Bieg Po serce Zbója spod Złotej Górki w Andrychowie gromadzi setki uczestników. Jak będzie tym razem - w nowym miejscu?
We wtorek ruszają zapisy online do biegu nad nowym stawem w Andrychowie
Tegoroczna edycja Bieg Po serce Zbója spod Złotej Górki w Andrychowie odbędzie się nad odbudowanym ostatnio stawem Anteckiego w Andrychowie - w niedzielę 24 września. Wydarzenie będzie połączone z oficjalnym zakończeniem rewitalizacji Pańskiej Góry i odbudową stawu.

Organizatorzy z Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Rekreacji informują, że zapisy online do biegu ruszają już we wtorek, 12 września. Link do zapisów: https://dostartu.pl/bieg-po-serce-zboja-spod-z-otej-gorki-v9831?fbclid=IwAR1JqJcbdl8z17-5NYBaS6_p_RtKQi9ef8eLA6ndjuZ8RxOYbsz59jVoTyA

Ważne informacje od organizatorów:

- Z przyczyn logistycznych przygotowaliśmy dla Was wyłącznie trasę pieszą. Mamy nadzieję, że nasi wspaniali rowerzyści nam wybaczą i razem z nami pobiegną lub pospacerują. Trasa wokół stawu liczy około 600 metrów i jest idealna dla każdego. Połączmy nasze siły i razem wspierajmy Dawidka, na rzecz którego organizujemy zbiórkę charytatywną. Bądźcie gotowi na nowe wyzwania, piękne widoki i wiele radości z czynienia dobra - informuje MOSKiT.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 13.09.2023 06:47

Anioł masz racje .Mogę dyskutować z innymi ale nie z tobą. Suczą to ty jesteś i ty łżesz jak z nut w każdym temacie o którym piszesz. Nie pasuje ci to nie przychodz., bo i tak nigdy nie dałeś grosza na żadną zbiórkę

Archanioł Michał, 12.09.2023 21:17

@beskidmaly załóż się ze zdiśkiem, który lepiej łże jak bura sucz? Widzę wersja się zmieniła "Nawet nie miała tyle co będzie miała w tym roku." ( czyli miej niż 600 m ) w MNIEJ NIŻ 800 m. Spoko ze zdziskiem możesz rywalizować.

beskidmaly, 12.09.2023 14:36

Archanioł to zakład ,że ubiegłoroczna trasa piesza nie miała 800 długości tylko mniej.

Archanioł Michał, 12.09.2023 11:00

@beskidmaly czy Ty napisałeś kiedyś coś prawdziwego czy tylko tą swoją propagandę za piątkę ? Sam staw w centrum to stadion 400 m, dodając planty i Plac Mickiewicza na oko razem jakieś 1200 m. Więc daruj sobie to pitolenie. Dodatkowo trasa w centrum jest po prostu urozmaicona, chodzenie w kółko to tak jak napisałem ZWYKŁY SPACERNIAK.

beskidmaly, 12.09.2023 06:55

Archaniele a ile miała długości pętla dla piechurów w koło stawu w poprzednich edycjach biegu. Nawet nie miała tyle co będzie miała w tym roku.

Archanioł Michał, 11.09.2023 21:37

Nie! To nie może być prawdziwa informacja. " Z przyczyn logistycznych ( czytaj zawalonych terminów na Pańskiej) będziecie ( ja w tym roku " z przyczyn logistycznych" wymiękam ) chodzić "w kółko" 600 m. Jak " z przyczyn logistycznych " Putyra ( wiadomo , że zdzisek każe Putyra musi ) wyobraża sobie wpuszczenie tam kilkaset osób. Niezły spacerniak.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama