reklama

OKNO FLOREK. Drzwi zewnętrzne z montażem w dobrej cenie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.11.2023 08:00,
Aktualnie Okno Florek w dobrych cenach oferuje wymianę drzwi zewnętrznych o wysokich parametrach cieplnych spełniających normy programu „Czyste Powietrze”.
OKNO FLOREK. Drzwi zewnętrzne z montażem w dobrej cenie
Firma Okno Florek od wielu lat znana jest z profesjonalnego montażu okien i drzwi. Każdego roku wykonuje setki montaży w domach i mieszkaniach na terenie gminy Andrychów i w sąsiednich gminach.

Coraz więcej mieszkańców zaczyna decydować się na zakup okien w rozsądnej cenie. Dobra jakość w dobrej cenie to w dzisiejszych czasach bardzo ważna sprawa.

Aktualnie Okno Florek w dobrych cenach oferuje wymianę drzwi zewnętrznych o wysokich parametrach cieplnych spełniających normy programu „Czyste Powietrze”, od polskiego producenta, wysokiej jakości.

Pełne drzwi zewnętrzne bez przeszkleń – już 2700 zł z montażem, drzwi z przeszkleniem – 3700 zł z montażemSzczegóły w punkcie obsługi klienta przy ulicy Legionów 4 w Andrychowie.

W OKNO FLOREK pomiar i wycena bezpłatnie.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Nasze realizacje można na bieżąco śledzić na naszym facebookowym profilu: https://www.facebook.com/OknoFlorek

Zapraszamy do kontaktu:

»» Okno Florek
Andrychów, ul. Legionów 4, tel. 33 870 38 18 lub 507 170 250

www.oknoflorek.eu

e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00-16:30, sob 9:00-13:00

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie: rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy