reklama
reklama

Nowe mieszkania w Kętach, wkrótce rusza budowa kolejnego budynku

Artykuły sponsorowane, Gospodarka, Wiadomości, 21.11.2023 16:10, INFORMACJA PRASOWA
W szybkim tempie w Kętach rozkręca się budowa nowych mieszkań w ramach projektu Osiedle Nowe Miasto.
Nowe mieszkania w Kętach, wkrótce rusza budowa kolejnego budynku
Kilkadziesiąt nowych mieszkań powstanie na rozbudowywanym właśnie Osiedlu Nowe Miasto w Kętach. Trwa właśnie budowa kolejnego budynku.

Inwestycja jest już mocno zaawansowana. Gotowe jest już całe pierwsze piętro, prace cały czas trwają. Inwestycja realizowana jest w dogodnej lokalizacji - przy ulicy Spacerowej w Kętach - blisko centrum handlowego, drogi krajowej nr 52 i obwodnicy. Dlatego też chętnych do zamieszkania w tej okolicy nie brakuje.

W budynku A dostępnych w sprzedaży pozostało jeszcze 10 spośród 40 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od najmniejszych mieszkań inwestycyjnych poniżej 40m2, do dużych mieszkań rodzinnych powyżej 50m2.

Za kilka dni w sąsiedztwie rozpocznie się budowa budynku B.

Więcej o tej inwestycji na stronie: https://osiedlenowemiasto.plreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy