reklama

Nie lekceważ tych symptomów! Odwiedź Autoserwis SM LOGISTIC

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.03.2020 10:00,
Nie lekceważ tych symptomów!  Odwiedź Autoserwis SM LOGISTIC

Prawidłowa zbieżność kół i geometria pojazdu to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących bezpieczną jazdę samochodem.

Należy je kontrolować i ustawiać każdorazowo po ingerencji w układ kierowniczy, zawieszenie oraz system amortyzacji samochodu. Dodatkowo diagnostykę geometrii warto przeprowadzić w momencie pojawienia się niepokojących symptomów, sugerujących nieprawidłowe właściwości jezdne pojazdu. Kontrola zbieżności jest wskazana również po kolizji i wypadku samochodowym, a także w momencie mocniejszego uderzenia w przeszkodę np. w krawężnik lub wjechania w głębszą dziurę w jezdni.


Autoserwis SM Logistic oferuje:

- usługę kontroli oraz ustawiania zbieżności kół za pomocą technologii 3D (pomiary technologią laserową), bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem diagnostycznym JOHN BEAN V3400 dla pojazdów osobowych i dostawczych.

- Jako jeden z nielicznych w Polsce Autoserwisów wykonujemy ustawienie zbieżności kół i prostopadłości osi w pojazdach ciężarowych dwu, trzy i czteroosiowych, ciągnikach siodłowych i naczepach, wykorzystując urządzenie laserowe renomowanej marki JOSAM.

Nie lekceważ symptomów, sugerujących nieprawidłowe właściwości jezdne Twojego pojazdu. Odwiedź nasz Autoserwis !

Autoserwis SM LOGISTIC

Wieprz ul. Biała Droga 107

Umawianie terminów pod nr tel. 504 126 504

Serwis czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00

Soboty w godz. 8.00 – 14.00

[email protected]

www.serwis.smlogistic.com.pl

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy